LG’nin C1 4K OLED akıllı TV’leri 1.203 dolara varan tasarruf sağlıyor


LG, piyasadaki en iyi ekranlardan bazılarını üretiyor, bu nedenle akıllı TV’lerinin mevcut en iyi görüntü kalitesinden bazılarını sunması mantıklı. Aslında, bu aynı zamanda orada en bütçe dostu seçenekler olmadıkları anlamına da gelir. Ancak bir tane almakla gerçekten ilgileniyorsanız, harika haberlerimiz var çünkü LG’nin popüler C1 4K OLED akıllı TV’leri şu anda indirimde ve 997 dolardan başlayan fiyatlarla evinize götürebilirsiniz.


Şu anda 997 dolardan başlayan yeni bir LG C1 OLED 4K akıllı TV satın alabilirsiniz, ancak bu yalnızca 48 inçlik bir modelle yaşayabiliyorsanız. Bu, bu modelin nihai fiyatından yüzde 34 indirim sağlayan en son anlaşma sayesinde oldu, bu da yeni akıllı TV’nizi alıp 503$ tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, en iyi tasarruf yüzde 36 indirim aldıktan sonra 1.597 $’dan satışa sunulan 65 inçlik modelle geldiği için fırsatlar burada bitmiyor. Başka bir deyişle, bu harika akıllı TV’yi eve götürebilir ve yine de 903 ABD doları tasarruf etmeyi başarabilirsiniz. Ayrıca 1.203 $ indirimden sonra 2.597 $’a satılan daha büyük 77 inçlik modeli de düşünebilirsiniz. Bu teklif size yüzde 32 tasarruf sağlayacak ve 120Hz yenileme hızları, AI destekli 4K, Dolby Cinema, Oyun modu ve daha fazlası sayesinde inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız. LG’nin OLED ekranının bağımsız olarak açılıp kapanan 8 milyondan fazla pikseli bir araya getirdiğini unutmayın; böylece benzersiz bir görüntüleme deneyimi için içeriğinizi mükemmel siyah, bir milyardan fazla zengin renk ve sonsuz kontrastla göreceksiniz.

LG OLED C1 Serisi Akıllı TV Ürün Kutusu resmi

LG C1 65 inç 4K OLED TV

LG OLED C1 Serisi, yeni bir akıllı TV arayanlar için harika bir seçenek. LG’nin en iyi seçeneklerinden biridir, yani OLED teknolojisi sayesinde daha parlak bir ekran ve daha koyu siyahlar sunan olağanüstü bir görüntü elde edersiniz.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 13 tasarruf anlamına gelen 303 $ indirim aldıktan sonra 1.997 $’a sunulan LG OLED B2 Serisi 65 inç modelini de düşünebilirsiniz. Bu model, C1 serisi ile aynı 120Hz yenileme hızları, AI destekli 4K, Dolby Cinema ile birlikte gelir, ancak 2022 modelidir, C1 serisi modellerin tümü ise 2021’dendir.