LG öldü, ancak şu anda büyük ölçüde indirimli LG Velvet ve Wing’e bakın!


Çılgın LG Wing şu anda 400 $ gibi büyük bir indirimle satılıyor ve LG Velvet de şu anda cazip bir fiyata sunuluyor.


Bu hafta teknoloji endüstrisi için çalkantılı bir hafta oldu. Yarım milyardan fazla Facebook ve LinkedIn kullanıcısının verileri sızdırıldı. Nokia, tek seferde bir değil, altı ekonomik telefon piyasaya sürdü. Küresel yarı iletken kıtlığı, Google ve Apple gibi devler üzerindeki hakimiyetini sıkılaştırdı. Ancak en büyük haber LG ve markanın akıllı telefon pazarından çıkışıyla ilgiliydi. İnovasyon eksikliği, zayıf yazılım güncelleme döngüsü ve rekabete ayak uyduramama, LG’nin ayrılmasının ardındaki temel nedenler olarak gösteriliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Haberler, duyguların taşmasına ve sayısız uzmanın sosyal medyayı ele almasına yol açsa da, bir miktar umut ışığı da var. LG’nin mevcut telefon portföyü, özellikle premium cihazlar, çok daha ucuzladı. Spesifik olarak, her ikisi de LG’nin o kadar da şok edici olmayan duyurusundan sadece birkaç gün sonra bazı tatlı indirimler alan döner çift ekranlı tasarıma sahip vahşi LG Wing’den ve şık LG Velvet’ten bahsediyorum.


LG Velvet yaklaşık 400 $, hatta daha düşük bir fiyata mı? Git al!

LG Velvet’ten başlayarak, Amazon’un şu anda 379 $ gibi düşük bir fiyata sahip kilidi açılmış bir birimi var. Ve yenilenmiş bir birimle yetinebilirseniz, bu size 275 $ gibi daha küçük bir meblağda mal olacak. Telefon başlangıçta ABD pazarına yaklaşık 600 $ fiyatla girerken, Verizon’un LG Velvet 5G UW olarak sattığı mmWave 5G’yi destekleyen varyant 700 $ fiyatla raflara vurdu. T-Mobile ise telefonu 400 dolara indirdi.

Bu fiyata LG Velvet oldukça iyi bir telefon. Çekici bir tasarıma sahip birinci sınıf bir cam ve metal yapıya, yetenekli bir işlemciye (MediaTek Dimensity 1000C / Qualcomm Snapdragon 765G), arkada üçlü kameraya, yeterince piksel yoğunluğuna sahip bir OLED ekrana ve kablosuz şarj desteği. Ve LG’nin en az iki yıl daha güncelleme vaat etmesiyle, LG Velvet, indirimli fiyatıyla çok çekici bir telefon gibi görünüyor. Nitty-gritty’ye girmek ister misiniz? Yukarıdaki Pockentow’un LG Velvet incelemesini izleyin.

LG Velvet 5G’yi Amazon’da görüntüleyin

LG Velvet 5G’yi T-Mobile’da görüntüleyin

Vahşi LG Wing harika bir %40 indirim kazanıyor

LG Wing, ileride akıllı telefon tarihinin harika bir parçası olacak

Şimdi, buradaki değer önerisiyle pek ilgilenmeseniz bile, bu harika bir koleksiyoncu öğesi. Yani, sadece telefona bak. LG, geçen yıl böyle bir deneyi yapacak kadar cesur olan tek markaydı. Ve telefon bir hit olmadıysa da, en azından masaya yeni bir şey getirdi. Ayrıca, bu ikinci ekran sadece bir numara değil. Bunun için sadece sözlerimi alma. Joshua Vergara’nın tüm artıları ve eksileri ayrıntılı olarak açıkladığı Pocketnow’un inceleme videosunu yukarıdan izleyin.

Böylece, LG Wing, ABD pazarında 999 $ fiyatla ilk çıkışını yaptı. Fakat, T-Mobile şu anda 599,99 dolara satıyor. Alternatif olarak, önümüzdeki iki yıl boyunca sizi ayda 25 ABD doları geri getirecek bir taksit planına gidebilirsiniz. Bu fiyata, en azından sonraki iki büyük Android yükseltmesini alacak bir telefon, oldukça yetenekli donanım ve sizin için bir ton övünme hakkı elde edersiniz.

LG Wing 5G’yi T-Mobile’da görüntüleyin

Dezavantajı mı?

Pekala, LG telefon pazarına veda ediyor ve premium telefonlarından bazıları için yazılım desteği sunacak. Ancak satış sonrası destek, geçen hafta olduğu kadar sağlam olmayabilir. Evet, bir kaza durumunda telefonunuzu tamir edebilecek üçüncü taraf hizmetleri olacaktır, ancak bu, özellikle bu iki premium telefon olan LG Velvet ve Wing için, nihai olarak yedek parçaların bulunup bulunmadığına bağlı olacaktır. Bu kumarın alınmaya değer olduğunu düşünüyorsanız, devam edin.