Lenovo’nun ThinkPad C14 Chromebook Enterprise ürünü, üretken kalmanızı sağlayacak tüm araçlara sahiptir


Ne bilmek istiyorsun

  • Lenovo, ThinkPad C14 Chromebook Enterprise ile en son Chromebook’unu duyurdu.
  • Bu Chromebook, 14 inç FHD isteğe bağlı dokunmatik ekrana ve 12. Nesil Intel işlemcilere sahiptir.
  • ThinkPad C14 Chromebook Enterprise’ın fiyatı 629 ABD dolarından başlıyor ve Haziran 2022’de gönderiliyor.

Lenovo kampından Chromebook’lar hakkında çok şey duymayalı kısa bir süre oldu, ancak bu bugün değişiyor. Şirket, ThinkPad C14 Chromebook Enterprise ile en son teklifini duyurdu. Bununla birlikte Lenovo, Intel’in 12. Nesil işlemcilerinin kullanımı sayesinde en güçlü Chromebook’lardan birini sunuyor.

ThinkPad C14, isteğe bağlı dokunmatik ekran yapılandırmasına sahip 14 inç FHD ekrana sahiptir. Temel modelle, yaklaşık 250 nit parlaklığı en üst düzeye çıkaran bir ekran bulacaksınız, dokunmatik ekranlı sürüm ise ante’yi 300 nite çıkarıyor.

Daha önce belirtildiği gibi Lenovo, ASUS Chromebook CX9 gibi bir üründe bulacağınızdan biraz farklı olan Intel’in 12. Nesil vPro işlemcilerini kullanıyor. “vPro” takma adı, işletmeler düşünülerek tasarlanmıştır ve BT uzaktan yönetimi için gelişmiş güvenlik ve diğer özellikler sağlar.

Lenovo ThinkPad C14 Chromebook Kurumsal

(İmaj kredisi: Lenovo)

Bu yonga seti serisiyle eşleştirilen ThinkPad C14, 16 GB’a kadar RAM, 128 GB’a kadar eMMC depolama veya 256 GB’a kadar SSD ile sunulur. Lenovo, birlikte verilen 65 W AC adaptörün izniyle “Hızlı Şarj” ile tamamlanan en son ürününe 57 Whr pil ekler.