Lenovo Chromebook Duet 3 ile kalem kullanabilir misiniz?


Lenovo Chromebook Duet 3 ile kalem kullanabilir misiniz?

En iyi cevap: Evet, ancak bir tanesi dahil değildir ve en önemlisi, özellikle bir USI 2.0 kalemine ihtiyacınız olacaktır. Sorun? Bunlar henüz yaygın olarak mevcut değil. Sen belki eski model bir ekran kalemi kullanabilir, ancak bazı kullanıcılar sorun bildirmiştir. Yine de, halihazırda sahip olduğunuz bir tanesini denemeye değer ve şansınız yaver gidebilir. Değilse, henüz yeni bir şey satın almayın. USI 2.0 kalem modellerinin piyasaya sürülmesini bekleyin (umarım önümüzdeki birkaç ay içinde) ve kusursuz bir deneyimi garantilemek için bunlardan birini alın.

USI 2.0 kalemi nedir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Lenovo Chromebook Duet 3 birden çok USI kalemi

(İmaj kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

USI, Chromebook’lar ve diğer dokunmatik girişli cihazlar için açık bir standart olan ve aynı prob ucunun birden fazla cihazda çalışmasına izin veren Universal Stylus Initiative’in kısaltmasıdır. USI standardı birkaç yıl önce tanıtıldı ve bu yılın başlarında, 2.0 spesifikasyonu bazı iyileştirmelerle duyuruldu.

İyileştirmeler arasında bir kalemi kablosuz olarak şarj etme yeteneği, daha iyi eğme ve gölgeleme özellikleri ve genişletilmiş bir renk paleti yer alıyor.