JBL’nin kulaklıklarının gerçekten “akıllı” bir kasaya ihtiyacı var mı?Lenovo sponsorluğunda IFA 2022 kapsamı

Ses ürünleri söz konusu olduğunda JBL liderlerden biridir. Flip 5, bence hala en iyi küçük hoparlörlerden biri. JBL, IFA etkinliğinde, kablosuz ses pazarını bozmayı amaçlayan türünün tek örneği yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Şirket, Tour Pro 2 kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü. Kulaklıklar, piyasadaki diğer tüm TWS’ler gibi görünse de, 1,45 inç LED dokunmatik ekrana sahip bir şarj kutusuyla birlikte gelir.

Doğru: Tour Pro 2’nin kasası, akıllı telefonunuzu elinize almadan bir dizi eylemi gerçekleştirmenize olanak tanıyan tam teşekküllü bir LED ekrana sahiptir. Bunlar, müzik değiştirmeyi, aramaları yanıtlamayı, mesaj göndermeyi ve hatta sosyal medya bildirimlerini ve pil seviyelerini kontrol etmeyi içerir. Kullanılmadığında, önceden ayarlanmış duvar kağıtlarından birini gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz. JBL bunun reklamını yapıyor üretkenlik özellikle halihazırda bir akıllı saati olmayan veya telefonunu kolay erişilebilir bir cebinde taşımayanlar için.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Fikir ilginç görünse de ekstra ekranın ürüne nasıl bir değer kattığından emin değilim. Şarkıları değiştirmek ve bildirimleri kontrol etmek için bir cihaz almam gerekirse, en başta akıllı telefonumu kullanmaz mıyım? Görünüşe göre ekranın gerçekte ne kadar pratik olduğunu bekleyip görmemiz gerekecek, ancak kasanızdan bir şeyler kontrol etme seçeneğine sahip olmak da güzel.

JBL Tour Pro 2 kulaklık takan adam

Ekran şu anda biraz aldatıcı görünse de, kulaklıklar ses özelliklerinde yetersiz değil (birincil amacı). Kulaklıklar, ‘profesyonel’ ses oluşturmak için 10 mm dinamik ses sürücüleri kullanır. Kulaklıklar ayrıca gerçek uyarlanabilir gürültü önleme sunar. Çevrenizde olup bitenlere odaklanabileceğiniz ortam sesi moduna sahiptir. Kulaklık kullanarak tonlarca arama yapanlar için, kulaklıkta net ve net bir sesli arama sağlaması gereken altı mikrofonlu bir kombinasyon vardır. Ayrıca Bluetooth 5.3 ve LE Audio desteği sayesinde geleceğe hazırlar.


beni ne uzaklaştırır

Büyük güçle büyük sorumluluk gelir ve yeni özelliklerle birlikte harika bir fiyat etiketi gelir. JBL, Tour Pro 2 kulaklıklarının ABD’de 249 $ veya Avrupa’da 249 € fiyatla satılacağını söyledi. Bu, Tour Pro 2’nin müşterilere Apple’ın AirPods Pro veya yeni Samsung Galaxy Buds’tan ~%25 (veya 70 $) daha pahalıya mal olacağı anlamına gelir.

JBL Tour Pro 2 Teşhir Vitrini
Kaynak: JBL

Akıllı bir kasa için 70 dolar prim ödemek mantıklı mı? Karar vermek için çok erken olmasına rağmen – cihaz gelecek yılın Ocak ayına kadar piyasada olmayacak – ekranın pratikliği konusunda hala çekincelerim var. Ve ekstra bir ekranın biraz daha fazla ağırlığa, boyuta ve genel olarak daha zayıf pil ömrüne yol açabilmesi gerçeği (JBL’nin tek bir şarjla 40 saat sürmesi gerektiğini iddia etmesine rağmen), beni cihaz konusunda biraz temkinli yapıyor.

Bununla birlikte, kararımızı yalnızca fiyat ve özelliklere göre vermeyeceğiz. Gelecek yıl ABD’de piyasaya çıktıklarında bu kulaklıkları kapsamlı bir şekilde ele alacağız, bu yüzden tekrar kontrol ettiğinizden emin olun! Bu arada, bize yeni JBL Tour Pro 2 kulaklıkları hakkındaki düşüncelerinizi anlatın. Bir yorum bırakın ve bize bildirin!