İşte yeni bir Echo Show 8’de ve diğer harika akıllı ev ürünlerinde nasıl tasarruf edebileceğiniz


Amazon’un Echo Show 8, Echo Show 5 ve diğer harika ürünlerdeki en iyi tasarruflarını görmek için buraya tıklayın


Amazon’un akıllı ekranlarının başrolde olduğu tonlarca akıllı ev cihazında önemli tasarruflar var. İlk olarak, yüzde 41’lik çok çekici bir indirim aldıktan sonra birinci nesil Amazon Echo Show 8’i sadece 65 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu size 8 inç HD ekran, stereo ses ve 45 $ tasarruf sağlayan yeni bir Echo Show 8 kazandıracak. En son sürümü de edinebilirsiniz, ancak 130 dolara satılıyor ve herhangi bir tasarrufla gelmiyor. İkinci nesil Echo Show 5 de satışta ve 40 $ indirimden sonra 45 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Bu, bir tane alabileceğiniz ve 40 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, belirli Fire TV ürünlerini satın aldığınızda, teklifinizi 10 ABD Doları değerinde Echo Show 5 (2. Nesil) karşılığında kullanmak için kasada FTVSHOW22 kodunu da kullanabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, 36 $ indirimden sonra 184 $’a satılan eufy Security Smart Lock Touch’ta da ilginç indirimler gördük. Bu akıllı kilit, parmak izi tarayıcı, anahtarsız giriş kapısı kilidi, akıllı Wi-Fi kilidi, dokunmatik ekranlı tuş takımı, IP65 derecesi ve diğer harika özelliklere sahiptir. Arlo’nun Temel Kablolu Görüntülü Kapı Zili de satışta. 20 $ indirim gördükten sonra bir tanesini 130 $ karşılığında eve götürebilirsiniz. Bu görüntülü kapı zili, HD Video, 180 derecelik görüş, 2 yönlü ses, Gece Görüş özelliklerine sahiptir ve en iyi yanı, çalışmak için bir hub gerektirmemesidir. Pakete Level Bolt Smart Lock’u 188 $’a sattığı için ve sırasıyla 11 $ ve 52 $ indirim aldıktan sonra 196,10 $’a giden Level Lock Smart Lock’u da ekleyebilirsiniz.

Diğer fırsatlar arasında yüzde 13 indirim aldıktan sonra şimdi 63 dolara çıkan Govee Neon Halat Işıkları yer alıyor. Emerson’ın Akıllı Ev için Sensi Wi-Fi Akıllı Termostat’ı da satışta ve yüzde 22 indirimden sonra 109 $’a bir tane alabilir ve ayrıca 10 $’lık indirimden sonra 45 $’a yeni bir Tile Sticker 2’li paket alabilirsiniz.