İşte Samsung’un Ağustos Galaxy Unpacked etkinliğinden ne bekleyeceğiniz [UPDATE]


19 Temmuz 2022’de güncellendi:

Samsung, yaklaşmakta olan Galaxy Unpacked etkinliğinin resmi tarihini yayınladı. Mesajın şifresi çözüldüğünde, olayın tarihi için dünkü sızıntıyı onaylayan “08.10.22” numaraları size kalacak. Renkler ayrıca Ismarlama Sürümün dönüşünü daha da fazla renkte göreceğimizi gösteriyor.

Yeni teaser’a göre, Samsung Galaxy Z Fold 4’ü Fantom Siyah, Bej ve Yeşil renklerde, Galaxy Z Flip 4’ü ise Gri, Mor, Altın ve Açık Mavi renklerde göreceğiz. renkler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğini Ağustos ortasında düzenlemesi bekleniyor. Şirketin merakla beklenen Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 katlanabilir amiral gemilerinin yanı sıra yeni Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro akıllı saatlerini duyurması bekleniyor. En son söylentiler, yeni nesil Samsung Galaxy Buds 2 Pro kablosuz kulaklıkları da görebileceğimizi iddia ediyor. İşte bilmeniz gereken her şey!


“Dünyanızı Açığa Çıkarın” Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği ne zaman?

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği 10 Ağustos 2022 tanıtım daveti sızıntısı

Kaynak: Twitter: Evan Blass

Olarak da bilinen Evan Blass’a göre Twitter’da @evleaksyeni Samsung Galaxy Unpacked etkinliği 10 Ağustos 2022’de yapılacak. Etkinliğin adı, geçen yıl şirketin yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 amiral gemilerini tanıttığı sırada kullandığı ad olan “Unfold Your World” olacak. .

Samsung Galaxy Z Katlama 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 üst ve alt
Kaynak: OnLeaks x Smartprix

Samsung Galaxy Z Katlama 4

Kaynak: OnLeaks x Smartprix

Yaklaşan Samsung Galaxy Z Fold 4, dış kısımda bazı minimal değişikliklerin üstesinden gelecek ve geçen yılki Galaxy Z Fold 3 ile büyük ölçüde aynı olacak. En boy oranı hem dahili hem de harici ekranlarda değişecek ve biraz daha geniş olacak. ve daha az uzun. Yeni en boy oranı, telefon selefi kadar dar olmayacağı için cihazın kullanımını kolaylaştıracak.

Telefon gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 yongasından alacak ve muhtemelen 12 GB RAM ve 256/512 GB dahili depolama içerecek. IPX8 su direnci muhtemelen yerinde kalacak ve menteşe mekanizması yeni bir tasarım alacak ve bu da ortadan geçen daha az fark edilir ve daha az görünür bir kırışıklığa neden olacak.

Cihazın S Pen için ayrı bir yuvaya sahip olacağına dair söylentiler duyduk, ancak daha sonra bunun doğru olmadığı ortaya çıktı. Telefon, S Pen’i desteklemeye devam edecek, ancak büyük olasılıkla onu saklamak için bir kılıfla birlikte verilecek. Bu ideal bir çözüm değil, ancak bu yılki modelde desteğin devam ettiğini görmekten memnunuz.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Siyah Ürün kutu görseli

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G, Samsung’un en yeni katlanabilir amiral gemisidir. IPX8 sertifikasına sahiptir, S Pen’i destekler ve güçlü Snapdragon 888 yonga seti ile birlikte gelir.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 ters çevrilerek açıldı

Kaynak: OnLeaks x 91Mobiles

Yaklaşan Samsung Galaxy Z Flip 4, geçen yılki Galaxy Z Flip 3 ile neredeyse aynı olacak. Aynı tasarıma ve bildirildiğine göre çok benzer boyutlara sahip olacak. Telefonun, Fold 4 ile aynı geliştirilmiş menteşe mekanizmasına sahip olacağı ve kırışıklığın daha az fark edilir hale geleceği iddia ediliyor.

Telefon ayrıca aynı Snapdragon 8 Plus Gen 1 yongasından güç alacak ve en az 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama görmeyi bekliyoruz. Cihazın ayrıca IPX8 su geçirmezlik sertifikasını da koruyacağı ve biraz daha büyük bir harici ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

Samsung’un daha geniş bir kitleye daha çekici ve uygun fiyatlı hale getirmek için yaklaşan Galaxy Z serisi amiral gemilerinden daha az kar elde etmesi beklendiği için, yeni katlanabilir biraz daha ucuza mal olabilir. Ne kadara mal olacağı belli değil, ancak söylentiler Flip 3 ile yaklaşık aynı fiyata, 999 $ veya daha düşük bir fiyata piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor.

Mor Samsung Galaxy Z Flip 3 katlanmış ve açık durumda

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, bütçenizi zorlamadan katlanır form faktörünü denemek için can atıyorsanız, almanız gereken telefon.

Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro

Yeni Samsung Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatleri, birkaç farklı boyut ve renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Yeni modellerin geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy Watch 4 serisinden daha pahalıya mal olacağı bildiriliyor, ancak sadece küçük bir miktar.

Galaxy Watch 5, 40mm ve 44mm olmak üzere iki boyutta sunulurken, Galaxy Watch 5 Pro yalnızca 45mm olarak sunulacak. Her iki cihaz da Bluetooth ve Hücresel bağlantı modelleriyle gelecek ve LTE sürümü size ek 50 € geri ödeyecek.

Tasarımla ilgili olarak, döner çerçeve gitmiş olacak ve kapasitif bir bezel ile değiştirilecek gibi görünmüyor, bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için beklememiz gerekecek. Saat ayrıca gelişmiş bir 3’ü 1 arada BioActive sensöre sahip olacak, ancak kızılötesi termometre ve vücut ısısı sensörleri bu yılın en iyi zamanı için hazır değil.

Samsung Galaxy Tomurcukları Pro 2

Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro

Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro

Kaynak: 91Mobiles

Samsung Galaxy Buds 2 Pro kablosuz kulaklıklar, bir haftadan uzun bir süre önce 3D görüntülerde sızdırıldı (üzerinden 91 cep). Görüntüler, orijinal Galaxy Buds Pro kulaklıklarla neredeyse aynı bir tasarıma sahip olacağını ortaya koyuyor. Beyaz, Grafit ve Galaxy Z Flip 4’ün yeni söylenti rengiyle aynı olan “Bora Moru” olarak adlandırılan renklerde mevcut olması bekleniyor.

Spesifikasyon açısından herhangi bir bilgimiz yok, ancak söylentiler biraz daha büyük bir pil kapasitesine ve muhtemelen daha iyi sese sahip olacağını iddia ediyor.

Samsung Galaxy Buds Pro Siyah

Samsung Galaxy Tomurcukları Pro

Samsung Galaxy Buds Pro, etkileyici ANC ve Ambiyans Modu özelliklerine sahiptir, kablosuz şarjı destekler ve genel olarak TAMAM pil ömrüyle birlikte gelir. Samsung akıllı telefonların yanı sıra diğer Android cihazlar ve hatta iPhone’larla iyi eşleşirler.

Samsung Galaxy Tomurcukları 3

Yaklaşan Samsung Galaxy Buds 3 kablosuz kulaklıklar hakkında hiçbir şey duymadık, ancak geçmiş herhangi bir gösterge ise, etkinlikte yükseltilmiş bir modelin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Buds 3 geliyorsa, daha iyi ses sürücüleri, daha hızlı şarj ve donanım ve genel deneyimde diğer küçük iyileştirmeler bekliyoruz.

Samsung Galaxy Buds2 SM-R177-21

Samsung Galaxy Tomurcukları 2

Galaxy Buds 2, yeni hafif tasarımında ANC ile harika bir dinleme deneyimi vaat eden Samsung’un en yeni TWS ürünüdür. 149,99 ABD Doları ile, özellikle de Samsung’dan bir akıllı telefona sahipseniz, onları görmezden gelmek zor.