İşte MacBook Air M2 (2022) için en iyi kılıflar


Bu makalede, M2 işlemci tarafından desteklenen 13,6 inç MacBook Air’inizin (2022) bozulmamış ve olası herhangi bir hasara karşı güvende kalmasını sağlamak için mevcut en iyi seçeneklerden bazılarını ele alacağız.


WWDC 2022, gücünü M2 çipten alan yeniden tasarlanmış 13,6 inç MacBook Air’in ilk görünümünü bize verdi. Cihaz, son değişiklikten dört yıl sonra gelen önemli bir revizyona sahiptir ve bu, onu M1 sporu yapan önceki nesle göre çekici bir seçenek haline getirebilir. Şu anda indirimde olan dizüstü bilgisayarla, muhtemelen yatırımınızı korumak için kılıf veya kılıf arıyorsunuz. Bu nedenle, bu makale, yeni MacBook Air’inizin bozulmamış ve güvenli kalmasını sağlamak için mevcut en iyi seçeneklerden bazılarını ele alacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Cihaz nispeten yeni olduğundan, çok çeşitli OEM’lerden seçenekler bulmak zor olabilir. Bu nedenle, güncellenmiş bir seçenek listesi görmek için bu makalenin gelecekteki sürümlerini sabırsızlıkla bekleyin.

MacBook Air M2 2022

13,6 inç MacBook Air (2022)

En yeni MacBook Air, M1 serisi yongalardan bile daha iyi performans sunan M2 Apple Silicon tarafından desteklenmektedir. Mükemmel bir pil ömrüne ve hareket halindeyken çoklu görev, düzenleme ve çalışma için ihtiyacınız olan tüm performansa sahiptir.

MacBook Air M2 (2022) için En İyi Kılıflar

 • m2 MacBook air için sert kılıf olabilir

  Mayıs Chen Sert Kılıf

  MacBook Air M2 için May Chen Sert Kılıf, herhangi bir yüzey ile dizüstü bilgisayarınız arasına fazladan bir katman eklemek istiyorsanız seçebileceğiniz varsayılan seçenektir. Cihazın metal kenarlarını korurken yüzey kaplaması sayesinde eldeki hissi yumuşatır. Şu anda sekiz farklı yüzeyde mevcuttur.

 • SanMuFly M2 MacBook Hava Kılıfı

  SanMuFly Baskılı Kabuk

  SanMuFly, May Chen Hard Shell Case’e benzer, ancak mermer kaplı üst kapak çeşitleriyle MacBook Air’inize ihtişam ve ışıltı katmayı seçer. Kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği yediden fazla seçenek vardır ve aksesuar, kılıf ve klavye kılıfıyla birlikte 30 dolardan daha ucuza gelir.

 • FINPAC Hard Case M2 MacBook Air

  FINPAC Sert Kılıf

  FINPAC Hard Case, cihazı tozdan korumak ve darbelerden kaynaklanan hasarları uzak tutmak için çizilmez polyester kaplı sert bir kabuk kullanan bir MacBook Air kılıfıdır. Polyester malzeme, koruyucu aksesuara su geçirmezlik unsuru bile ekler. Ayrıca, ekli el kayışı, çantayı bir sırt çantasının dışında taşırsanız, çantayı sabit tutmanıza yardımcı olur.

 • M2 MacBook Air için MoKo Polyester Kılıf

  MoKo Dizüstü Bilgisayar Kolu

  FINPAC’a benzer şekilde, MacBook’unuzu sırt çantasına girmeden önce örtecek şık bir aksesuar arıyorsanız, MoKo Kılıfı daha ince bir seçenektir. Dış kısmı suya dayanıklı polyester kullanırken, iç kısmı darbeleri hafifletmek için sünger dolguya sahiptir. Kılıf, şarj cihazları, USB bellekler ve daha fazlası gibi aksesuarlar için taşıma görevi görebilecek küçük bir çanta ile birlikte gelir.

 • Vegan Deriden Moft Dizüstü Bilgisayar Kılıfı

  MOFT Dizüstü Bilgisayar Taşıma Kılıfı

  MOFT Dizüstü Bilgisayar Taşıma Kılıfı, bir kılıfın kullanışlılığını bir dizüstü bilgisayar standının ergonomik avantajlarıyla birleştirir. Bu aksesuar, MacBook Air’inizi rahatça taşımanıza olanak tanır ve gerektiğinde, kolay görüntüleme ve yazma için 15 ve 25 derece olmak üzere iki açı sağlayan bir sehpaya katlanabilir. Vegan deriden yapılmıştır ve Siyah ve Ten rengi olmak üzere iki lüks rengi mevcuttur.

 • M2 MacBook Air için dbrand cilt

  MacBook Hava Görünümü

  Bu koleksiyonun sonuncusu, tam olarak bir durum olmasa da, dbrand’ın vinil derileridir. Aksesuar, MacBook’un metalik yüzeyine kolayca uygulanabilen çeşitli yüzeylerde mevcuttur. Darbelere karşı fazla koruma sağlamasalar da, dizüstü bilgisayarınızın farklı görünmesine yardımcı olurken, siz onu taşırken dışını herhangi bir sürtünme ve çizilmeye karşı korurlar.

Daha önce de belirtildiği gibi, MacBook Air M2’nin (2022) yakın zamanda piyasaya sürülmesi, kullanıcıların çok çeşitli seçenekler bulmasını zorlaştırıyor, ancak basit bir sert kabuk satın almak kolay. Bize sorarsanız, May Chen Hard Shell’in basit estetiğini kullanmak en iyi karar gibi görünüyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk yelpazesi olduğunu unutmayın.

Kollara gelince, MOFT Urban Commuter Set incelememizde bahsedildiği gibi, Dizüstü Bilgisayar Taşıma Kılıfı, dizüstü bilgisayarınız için bulunabilecek en iyi aksesuarlardan biridir. Alt kısmının bir kısmını açıkta bırakarak cihazın soğuması için bir çıkış sağlar ve hava akışına izin verir. Ayrıca, hareket etmeye hazır olduğunuzda kullanışlı ve estetik bir taşıma koluna dönüşür; bu onu en iyi seçimimiz yapar.

MacBook Air’inizle birlikte kılıf veya kılıf kullanıyor musunuz? Aşağıda bir yorum ile bize bildirin.