İşte iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için en sağlam kılıflar


iPhone 14 veya iPhone 14 Plus’ınız için sağlam bir kılıfa mı ihtiyacınız var? Daha fazla bakmanıza gerek yok! Daha fazla bilgi edinmek için Pocketnow’un durum kılavuzuna göz atın.


iPhone 14 serisi resmidir ve iPhone 13’ten önemli değişiklikler getirmese de, onu düşünmeye değer kılabilecek bazı yeni donanımlarla birlikte gelir. Ancak değişmeyen şey, telefonunuzun içini iki parlak cam levha ile bir alüminyum çerçeve arasına yerleştiren cam sandviç tasarımıdır. Bu tasarım harika olsa da, birçoğunuzun koruyucu bir kılıf arıyor olabileceği anlamına da geliyor.


Bu nedenle, bu kılavuz için mevcut seçenekleri araştırdık ve iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için satın almanız gereken en sağlam kılıfların bir listesini derledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Not: Bir iPhone 13’e (artı bir kılıf) sahipseniz, Apple’ın iPhone Yükseltme Planının bir parçasıysanız veya bir operatör teklifi nedeniyle cihaz değiştiriyorsanız, iPhone 14’e geçmek her zaman kılıf değiştirmenizi gerektirmez. 2022 modelinin kalınlığı artırıldı, ancak mühendislik toleransı nedeniyle cihazın çoğu kasaya nasıl oturduğunu tamamen değiştirmiyor. Kilometreniz değişebilir, ancak çoğu senaryoda yeni bir koruyucu aksesuar satın almanız gerekmez.

PBI iPhone 14 Geceyarısı

Apple iPhone 14

iPhone 14, üst düzey bir performans, harika kameralar ve bir günlük kullanımınızı kolaylıkla sürdürecek pil ömrü istiyorsanız, seçeceğiniz akıllı telefon olarak pazara katılıyor.

PBI-iPhone-14-Plus-Mavi-1

Apple iPhone 14 Artı

iPhone 14 Plus, aynı üst düzey performansı ve harika kameraları, aynı anda daha fazlasını görmenize yardımcı olacak bir ekran ve daha uzun pil ömrü ile birlikte istiyorsanız, iPhone 14’ü seçecek cihaz olarak giriyor.iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için En İyi Dayanıklı Kılıflar

 • PBI SUPCASE Unicorn Beetle Pro iPhone 14 Kılıfı

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro (iPhone 14)

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro, katmanlı kasa tasarımı ve isteğe bağlı temperli cam ekran koruyucusu ile iPhone 14 veya iPhone 14 Plus’ınız için üst düzey koruma sunar. Hatta kasa, kullanıcıların gerektiğinde cihazlarını desteklemelerine olanak tanıyan yerleşik bir destek ayağına sahiptir. Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Mavi olmak üzere dört renkte mevcuttur.

 • PBI Spigen Zor Zırh iPhone 14

  Spigen Zor Zırh (iPhone 14)

  Spigen Tough Armor (MagSafe ile de uyumludur), temel bileşenlerini oluşturan ve sunulan korumanın arkasında yatan üç farklı malzeme içerir. Darbeleri emmeye yardımcı olan bir köpük kaplamaya sahipken, dış taraftaki plastik bir çerçeve silikon bileziğe ve bir destek ayağına sertlik sağlar.

 • PBI Spigen Sağlam Zırh iPhone 14 Kılıfı

  Spigen Dayanıklı Zırh (iPhone 14)

  Stilden çok fazla ödün vermeden iyi bir koruma istiyorsanız, Spigen Rugged Armor, iPhone 14 serisi cihazınızda olmalıdır. Kenarlardaki çıkıntılar tutuşunu artırırken, ekstra yetenek getiren karbon fiber benzeri öğelere sahiptir.

 • PBI UAG Monarch Pro iPhone 14 Kılıfı

  UAG Monarch Pro (iPhone 14)

  UAG’nin en sağlam kasası olan Monarch Pro, hafif bir yapıya sahiptir ve hantal tasarımına rağmen MagSafe işlevselliği sunar. Farklı bir şey arıyorsanız, kasanın köşelerinde de bazı benzersiz tasarım öğeleri var. Monarch Pro, MagSafe uyumluluğu ile gelen sağlam bir kılıftır.

 • PBI UAG Monarch iPhone 14 Kılıfı

  UAG Hükümdarı (iPhone 14)

  Monarch Pro’nun bir adım altında, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için standart UAG Monarch, çepeçevre yükseltilmiş öğeler içerir. Önde yükseltilmiş bir çerçeve bulunurken, arkada yükseltilmiş bir desen bulunur. Diğer UAG kasalarında olduğu gibi, cihazınıza düşme direnci eklemek için bir araya gelen beş katmana sahiptir. Aksesuarın 20 fitten düşme koruması için askeri düzeyde bir sertifikası bile vardır.

 • PBI UAG Metropolis LT iPhone 14 Kılıfı

  UAG Metropolü (iPhone 14)

  UAG Metropolis LT, şık bir tasarımı bir araya getirirken bir akıllı telefonu düşmelere ve çarpmalara karşı koruyacak öğeler sunmaya devam etmesi nedeniyle iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için en sevdiğimiz kılıflardan biridir. MagSafe şarjı ile bile uyumludur. Evet, askeri derecelendirme yalnızca 16 fitten düşmeye karşı koruma vaat ediyor, ancak bize göre bu, tasarım için makul bir değiş tokuş.

 • PBI iBlason Infinity iPhone 14 Kılıfı

  i-Blason Infinity (iPhone 14)

  i-Blason Infinity, telefonunuzu korumak ve belirli senaryolarda daha kullanışlı hale getirmek için bir araya gelen çeşitli unsurlar sunarak ağır hizmet kılıflarını kılavuzumuza geri getiriyor. Aksesuarı satın aldığınızda OEM, bir ekran koruyucu ve kılıf eklentisi içerir.

 • PBI iBlason Ares iPhone 14 Kılıfı

  i-Blason Ares (iPhone 14)

  Telefonunuzda rengi göstermeyi seviyor musunuz? i-Blason Ares, iPhone 14 serisi cihazınızda rengi göstermenizi sağlayan en sağlam kılıfları şeffaf bir arka panelle birleştirir. Geri dönüş yapan yeni Mavi veya Mor; bu durum, o rengi her zaman göstermenize izin verecektir. Koruyucu tamponu yedi farklı renkte mevcuttur.

 • PBI Poetic Guardian iPhone 14 Kılıfı

  Şiirsel Koruyucu (iPhone 14)

  Rehberimizin sonuncusu Şiirsel Muhafız. i-Blason Ares gibi sağlamlığı şeffaf bir arka panelle birleştirir. Burada sert plastik kullanılması, sararmanın uzak olacağı anlamına gelir. Bir ekran koruyucu eki dahildir, ancak gerçek ekranla etkileşim kurmayı tercih ederseniz, Poetic, korumadan ödün vermemek ve aynı zamanda cihazınızın istediğiniz gibi hissetmesini sağlamak için camsız bir çerçeve içerir!

Hangi iPhone 14 veya iPhone 14 Plus Rugged Case’i satın almalısınız?

Diyelim ki yukarıdaki listeyi gözden geçirdiniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun aksesuarı seçemediniz. İşte gruptan en çok hoşumuza giden vakalar hakkındaki düşüncelerimizden bazıları.

Birincisi, SUPCASE Unicorn Beetle Pro. Aksesuar, çekici görünen ancak mükemmel koruma sağlayan bir tasarımda sağlam unsurları birleştirir. Kemer klipsi bağlantısı oldukça incedir ve gereksiz bir ağırlık oluşturmaz ve kapalıyken, oldukça geniş bir tabana sahip destek ayağı, telefonunuzu yatay veya dikey konumda ayakta tutmak için ideal destek sunar.

Birkaç polikarbonat bileşen eklemeden sağlam bir kasa arıyorsanız, dikkatinizi UAG Metropolis LT’ye çevireceğiz. Son yıllarda gördüğümüz en iyi görünümlü kılıflardan biri ve arka tarafındaki kumaş benzeri dokusu elde tutmak için harika bir his veriyor; artı, yaygınlaştığını gördüğümüz silikon ve diğer malzemelerden bir adım uzakta.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus Rugged Case kılavuzumuzu bununla sonlandırıyoruz. Geçmişte kullandığınız ve bu kılavuza dahil etmeye değer olduğunu düşündüğünüz herhangi bir seçenek var mı? Aşağıda bir yorum ile bize bildirin.