İşte Google I/O 2022’den gerçekten görmek İSTEDİKLERİMİZ


Google I/O, teknik olarak Google’ın yıllık geliştiriciler konferansı olabilir – geliştiricilerin Google’ın en son ürünleri ve güncellemelerindeki yenilikleri en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenmek için katılabilecekleri bir etkinlik – ama biz bunu aynı zamanda büyük şeylerin duyurulduğu bir etkinlik olarak da tanıdık. Her yıl, genellikle Google’ın neleri duyurabileceğine dair bir fikrimiz olur ve normalde neyin geleceğine dair en azından büyük bir kısmını tahmin edebiliriz.

Derrek’in Google I/O 2022’den beklentileri (yeni sekmede açılır) bildiğimiz bilgilere ve aylardır konuşulanlara dayanan dikkatli değerlendirmeler ve hesaplamalarla dolu. Ama burada, tüm tedbiri elden bırakıyorum çünkü, kahretsin, sadece yaptığım bazı şeyler var. istek Google I/O 2022 dilek listemin ne kadar gerçekçi olduğunu görmek ve umursamamak için. Bunlardan herhangi biri yerine getirilecek mi? Olabilir! 11 Mayıs’ta öğrenmemiz gerekecek.

Piksel İzle

Piksel İzleme sızıntısı

(İmaj kredisi: Reddit’te u/tagtech414)

Bu noktada Pixel Watch (yeni sekmede açılır) hepsi doğrulanmış gibi görünüyor. Gerçek hayattaki bir Pixel Watch’ın ilk görüntülerini sızdırdık (yeni sekmede açılır) iki hafta önce, kelimenin tam anlamıyla bir restoranda otururken bulan bir okuyucu sayesinde. Bunun saatin son tasarımı olup olmadığını söylemek mümkün değil, ancak kesinlikle yıllardır gördüğümüz saatin sızdırılmış çizimleri ve görüntüleri ile eşleşiyor. Gördüklerimiz nihaiyse, şimdi onu arıyorum: Pixel Watch yeni en iyi Android akıllı saat olacak (yeni sekmede açılır).