İşte ABD kilidi açılmış Galaxy Note 8, S8 ve S8+ modellerindeki en iyi Kara Cuma fırsatları


Takas veya cihaz ödeme planları ile muhtemelen daha fazla tasarruf edebilirsiniz, ancak kilidi açılmış Galaxy Note 8, S8 ve S8+ da nispeten ucuzdur.


Takas edecek eski bir telefonunuz yoksa, aylık taksit planlarına kaydolmayı reddediyor veya herhangi bir operatöre kilitlenmiyorsanız ve peşin indirimleri hediye kartlarına ve bedava ürünlere tercih ediyorsanız, bugün iyi haberlerle geliyoruz.


Seçtiğiniz bayiye bağlı olarak 24 ila 96 saat arasında değişen sınırlı bir süre için, ABD’de kilidi açılmış Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8 ve S8+ ülke çapında önemli tasarruflarla sunuluyor.

Normalde yaklaşık 950 $ olarak fiyatlandırılan GSM ve CDMA uyumlu Note 8, herhangi bir yükümlülük veya koşul olmaksızın Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2017 için 779,99 $’a kadar düştü.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Standart bir yıllık garantiye sahip bir SM-N950U varyantı için şu anda B&H Photo Video’nun ücreti bu kadar, ancak bu yazı yazıldığı sırada yalnızca Orchid Grey aroması hemen teslime hazır. “Geceyarısı Siyahı” yeniden sipariş edildi ve 3 ila 7 iş günü içinde kullanılabilirlik vaat ederken, Maple Gold fahiş bir 979,99 ABD dolarına mal oluyor.

Best Buy, siyah seçeneğin yanı sıra gri ve hatta “Deepsea Blue” sürümlerinin de bir an önce gönderilmesini istiyorsanız gidilecek yer. Ancak söz konusu perakendeci 799,99 ABD doları ücret alıyor ve Walmart ve Amazon da öyle.

Bu arada, Best Buy, Walmart, Amazon ve B&H, 825 $’lık MSRP yerine 674,99 $’ lık bir renk yelpazesinde kilidi açılmış bir Galaxy S8+’ı size bağlayabilir. Son olarak, “normal boyutlu” Galaxy S8, ABD’deki çoğu yetkili satıcıda şu anda 575 ABD doları alıyor, üretici tarafından önerilen fiyat 725 ABD dolarından düştü.

Muhtemelen pazarlık için başka yerlere bakmanız gerekir, ancak bu indirimler de küçümsenecek bir şey değildir. Sonuçta, dünyanın en popüler üst düzey Android akıllı telefonlarından bazılarından bahsediyoruz.