İşte 2023 M2 MacBook Pro için en iyi kılıflar


M2 Pro/Max MacBook Pro’nuz (2023) için mevcut olan en iyi kılıflardan bazılarını gözden geçirerek bozulmamış ve olası hasarlara karşı güvende kalmasını sağlıyoruz.


Apple kısa süre önce gelişmiş M2 Pro ve M2 Max yonga setlerine sahip yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Apple’ın yeni dizüstü bilgisayarı sadece daha hızlı performans getirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha uzun pil ömrü, 8K ekranlar için destek ve Wi-Fi 6E bağlantısı gibi önemli yükseltmeler de getiriyor. MacBook Pro’yu yakın zamanda aldıysanız, pahalı cihazınızı çiziklerden, darbelerden ve diğer hasar biçimlerinden korumak için iyi bir kasaya yatırım yapmak istersiniz.


Bu yazıda, farklı ihtiyaçlar, bütçeler ve tercihler için seçenekler de dahil olmak üzere 2023 MacBook Pro için mevcut en iyi durumları tartışacağız. Sağlam, ağır hizmet tipi kasalardan ince ve hafif seçeneklere kadar her zaman yanınızdayız. İşte 2023 M2 MacBook Pro için en iyisi:

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU
 • Spigen İnce Fit M2 Pro Max MacBook Pro

  MacBook Pro için Spigen İnce Sığdırma Kılıfı

  Spigen Thin Fit kılıf, MacBook Pro için tasarlanmıştır ve dayanıklı koruma sağlar. Kasanın altındaki TPU kauçuk ayaklar kaymaz bir kavrama sağlar ve geçmeli tasarım kolay kurulum sağlar. Kasa ayrıca portlar için hassas kesimlere sahiptir. Kasa hafiftir ve taşınması kolaydır, mükemmel bir koruma ve taşınabilirlik dengesi sağlar.

 • MacBook Pro için Kılıf Sert Kılıf Noktaları

  MacBook Pro için Kılıf Sert Kılıf Noktaları

  MacBook Pro için Incase Hardshell kılıf, tam koruma sağlayan hafif, forma uygun bir kılıftır. Kasa, bağlantı noktalarına erişim için hassas kesiklerin yanı sıra daha fazla stabilite için kauçuklaştırılmış ayaklara sahiptir. Son derece hafif bir polikarbonat olan Makrolon’dan yapılmıştır. Ek olarak, ömrünün sonunda tamamen geri dönüştürülebilir.

 • SUPCASE Tek Boynuzlu At Böceği MBP

  MacBook Pro için SUPCASE Unicorn Beetle Kılıf

  SUPCASE Unicorn Beetle Serisi Kılıf, MacBook Pro için çift katmanlı sert kabuklu koruyucu bir kılıftır ve benzersiz darbe emici sarma tamponuyla düşme ve düşme sırasında üstün koruma sağlar. Şeffaf kasa kapağı Apple logosunun görünür olmasını sağlar ve hassas kesim ve tasarım tüm bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. Ek olarak, daha iyi ısı dağıtımı için kauçuk ayakları yükseltmiştir.

 • KENTSEL ZIRH DIŞLISI MBP

  MacBook Pro için Urban Armor Dişli Kılıfı

  URBAN ARMOR GEAR UAG kılıfı, MacBook Pro için tasarlanmıştır. Yarı saydam modern petek görünümüne sahiptir ve üstün koruma için zırh kabuğu ve darbeye dayanıklı yumuşak çekirdek ile üretilmiştir. Kasada ayrıca ekstra köşe koruması için hava yumuşaklığında tamponlar bulunur. Ek olarak, kasa, ıslak veya kaygan koşullarda bile güvenli kullanım sağlayan kaymaz dokunsal bir tutuşa sahiptir. Kasa, askeri düşürme testi standartlarını (MIL STD 810G 516.6) karşılamaktadır.

 • Spigen Kentsel Fit MBP

  MacBook Pro için Spigen Urban Fit

  MacBook Pro için tasarlanan Spigen Urban Fit kılıf, birinci sınıf örgü kumaşla modern, şık ve minimal bir tasarıma sahip. Kasa, dayanıklı ancak ince gelişmiş günlük koruma sunar ve bağlantı noktaları için hassas kesimler kolay erişim sağlar. Kasa ayrıca aşırı ısınmayı önlemek için yükseltilmiş bir tabana sahiptir. Çizilmeye dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır.

 • 2 MOSISO MBP

  MacBook Pro için MOSISO Sabit Kabuklu Kılıf

  MOSISO kılıfı MacBook Pro ile uyumludur ve kesilmiş bir tasarıma sahiptir ve birçok renkte mevcuttur. Kasa, güvenli ısı dağıtımı için tamamen havalandırılmıştır ve tüm bağlantı noktalarına tam erişim sağlar. Kılıf, eşleşen bir klavye kapağı kaplaması ve bir ekran koruyucusu ile birlikte gelir. Ek olarak, farenizi, kulaklıklarınızı vb. Saklamak için küçük bir saklama çantası ile birlikte gelir.

 • tomtoc Koruyucu Dizüstü Bilgisayar Kılıfı

  MacBook Pro için tomtoc Koruyucu Dizüstü Bilgisayar Kılıfı

  MacBook Pro için tasarlanan tomtoc 360 derece Koruyucu Dizüstü Bilgisayar Kılıfı, CornerArmor Teknolojisi, yüksek dirençli kenarlar ve yüksek yoğunluklu yumuşak dolguyla askeri düzeyde koruma sağlar. Kılıf, birinci sınıf, dökülmeye dayanıklı geri dönüştürülmüş kumaşlardan yapılmıştır ve bir ön cebe ve Airtag veya anahtarlarınız için ek bir kayışa sahiptir. Aynı zamanda en yüksek standartları karşılar ve insan merkezli tasarım felsefesini takip eder.

 • Vegan Deriden yapılmış Moft Laptop Kılıf

  MOFT Laptop Taşıma Kılıfı

  MOFT Laptop Carry Sleeve, bir kılıfın kullanışlılığını bir dizüstü bilgisayar standının ergonomik avantajlarıyla birleştirir. Bu aksesuar sizi rahatça taşımanıza izin verecektirMacBook Air’iniz gerektiğinde katlanarak 15 ve 25 derecelik iki açı sağlayan bir standa katlanarak kolayca görüntüleme ve yazma imkanı sunar. Vegan deriden yapılmıştır ve Siyah ve Ten olmak üzere iki lüks renkte mevcuttur.


Bunlar en popüler MacBook Pro kılıflarından bazılarıdır, ancak hala seçim yapmakta sorun yaşıyorsanız, işte bazı öneriler.

Spigen, MacBook Pro için çeşitli kılıflara sahiptir. MacBook Pro’nun görünümünü korumak ve Apple logosunu sergilemek istiyorsanız, Spigen Thin Fit Case ile gitmenizi öneririz. Öte yandan, MacBook Pro’nuzu öne çıkaracak bir kılıf arıyorsanız, Spigen Urban Fit kılıfına bir göz atmanızı öneririz. Bu kasa, birinci sınıf örme kumaş ile modern ve şık bir tasarıma sahiptir.

Oldukça uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, MOSISO Sabit Kabuk Kılıfı muhtemelen piyasadaki en iyi seçenektir. Bu kılıf sadece tam koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda şirket aynı zamanda fare ve kulaklıklarınızı kılıfla birlikte tutmak için bir klavye kapağı kaplaması, bir ekran koruyucu ve küçük bir saklama çantası da içerir.

Bir kılıf değil de bir kılıf arıyorsanız, tomtoc ve MOFT mükemmel seçeneklere sahiptir. Tomtoc Koruyucu Dizüstü Bilgisayar Kılıfı, suya dayanıklılığın yanı sıra askeri düzeyde koruma sağlar. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır ve Airtag’ınız için de bir kayışa sahiptir. MOFT’un dizüstü bilgisayar kılıfı, MOFT Urban Commuter Set incelememizde belirtildiği gibi, dizüstü bilgisayarınız için etrafta bulunan en iyi aksesuarlardan biridir. Modern bir tasarıma sahiptir ve bu kılıf, hareket etmeye hazır olduğunuzda kullanışlı ve estetik bir taşıma çantasına dönüşür.

MacBook Pro’nuzla kılıf veya kılıf kullanıyor musunuz? Aşağıdaki bir yorumla bize bildirin.