İptal edilen orta sınıf Surface Duo’nun sızan görüntülerde ortaya çıktığı iddia ediliyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Sızan görüntüler, şu anda iptal edilen orta sınıf Microsoft Duo’nun nasıl görünebileceğini gösteriyor.
  • Fiyatı daha düşük olan cihaz, Microsoft Surface Duo 2’nin aksine bazı küçültülmüş özelliklerle gelecekmiş gibi görünüyor.
  • Microsoft, odağını bir sonraki amiral gemisi Surface Duo’nun piyasaya sürülmesine kaydırmak için cihazı iptal etti.

Bir zamanlar önerilen, şimdi iptal edilen “orta sınıf” Microsoft Surface Duo hakkında sızıntılar ortaya çıktı. “Geliştirme birimi” ile ilgili ortaya çıkan görüntüler eBay’de yayınlandı.

Kaldırılan görüntüler, görünüşe göre asla gün ışığına çıkmayacak olan önerilen “orta sınıf” Surface Duo’yu gösteriyor. Bul, Windows Central’dan geliyor (yeni sekmede açılır)sızdırılan cihazın bazı anlık görüntülerini ve teknik özellikleriyle ilgili bazı bilgileri yakalayabilenler.

Görünüşe göre cihaz, “daha yuvarlak bir dış tasarım”, mat yüzey ve selefi olan ilk Surface Duo’ya benzer düz ekranlarla gelecek şekilde ayarlanmıştı. (yeni sekmede açılır). Bu cihazın daha düşük fiyat aralığında olması amaçlanmıştı, bu nedenle orta sınıf bir Qualcomm SoC’ye sahip olabilirdi ve görünüşe göre arkasında çift kamera kurulumuna sahip olabilirdi.

İptal edilen orta sınıf Microsoft Surface Duo'nun sızdırılmış görüntüleri

(İmaj kredisi: Windows Central aracılığıyla)

Bu, arka üçlü kamera kurulumuna, 90hz ekranlara ve plastik/cam dış yüzeye sahip amiral gemisi Snapdragon 888 SoC’ye sahip Surface Duo 2 ile karşılaştırılmıştır.