iPhone SE 256GB üretilmiyor ve artık mevcut değil


14 Eylül’deki Apple Etkinliğinde şirket, yeni…


14 Eylül’deki Apple Etkinliğinde şirket, yeni iPhone 13 serisini duyurdu ve önceki iPhone 12 Serisinin, iPhone 11 Serisi ve iPhone SE 2020 ile birlikte satışa devam edeceğini doğruladı. iPhone SE artık 256 GB depolama yapılandırmasında mevcut değil.


Önceki nesillerin fiyatları 100 $ düşürüldü ve bazı depolama seçenekleri, en azından iPhone SE için artık mevcut değil gibi görünüyor. iPhone senedi & 9to5Mac). Cihaz, en azından Apple yükseltilmesi gerektiğine karar verene kadar satışta olmaya devam edecek, ancak onu yalnızca 64 GB ve 128 GB depolama ile alabileceksiniz. iPhone 11 serisi ayrıca yalnızca 64 GB ve 128 GB depolama alanıyla sunuluyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha fazla depolama alanı istiyorsanız, 256 GB depolama seçeneğiyle satışta kalan tek cihaz olan iPhone 12’ye gitmeniz gerekecek. Alternatif olarak, elbette sadece iPhone 13 serisini de seçebilirsiniz, ancak bu size çok daha pahalıya mal olur.

Apple’ın iPhone SE serisi için temel depolamayı 128 GB’a çıkarmasını isterdik, ancak ne yazık ki durum böyle değil ve daha fazla depolama alanına sahip ucuz bir cihaz istiyorsanız, tek seçeneğiniz tasarruf etmek veya bir finansman yolunu kullanmaktır. daha pahalı modellerden birini satın almak için.

Şu anda satışta olan iPhone Serisi

Apple’ın gelecek yıl iPhone SE’yi yükseltebileceğine dair bazı söylentiler var, bu da umarım daha fazla depolama alanıyla gelebilir, ancak SE’nin en ucuz seçenek olduğu göz önüne alındığında, nefesimizi tutmazdık. Size hızlı bir özet vermek için, şu anda Apple mağazasında bulunan tüm iPhone serisinin yeni ve eski fiyatları burada.

iPhone SE