iPhone SE 2022, iPad Air 2022 kullanıma sunuldu


Apple, 8 Mart’taki “Peek Performance” etkinliğinde yeni iPhone SE 2022’yi ve yeni iPad Air 5. nesli tanıttı. Üçüncü nesil iPhone SE, yeni Apple A15 Bionic çip ile gelirken, 5. nesil iPad Air, Apple’ın M1 silikonunu aldı. iPhone SE 2022 ve iPad Air 5. nesil. artık ABD’de ve diğer pazarlarda mevcuttur.


Size hızlı bir özet vermek gerekirse, yeni iPhone SE 2022, iPhone SE 2020 modeliyle aynı bir tasarıma sahiptir, ancak önceki modele göre çeşitli performans ve donanım güncellemeleri ile birlikte gelir. Telefon, mmWave ile uyumlu olmasa da 5G desteğine de sahip. Artık, iPhone 13 serisinde bulunabilen yeni Apple A15 Bionic yonga seti tarafından destekleniyor ve telefonda hala ikincil bir kamera ve gece modu bulunmamasına rağmen, fotoğraf ve video yeteneklerini geliştiren birkaç kamera özelliği var. .

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yeni iPad Air 5. nesil, dış kısımda da değişmeyen bir tasarımla geliyor ve geçen yıldan 4. nesle sahipseniz, aynı kılıf ve aksesuarlar onunla çalışacak. Temel fark, yeni iPad Air’in geçen yılın modelinden daha güçlü ve verimli olan Apple’ın M1 yonga seti ile birlikte gelmesi, ancak bunu yalnızca internette gezinmek için kullanırsanız gerçekten bir fark görmeyeceksiniz. Cihazı grafik olarak daha yoğun amaçlar için kullanıyorsanız, yükseltmeyi düşünmeye değer olabilir.


Kullanılabilirlik

Yeni cihazlar artık Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya, İtalya ve daha fazlası dahil olmak üzere belirli pazarlarda mevcuttur.

Renkler

iPhone SE 2022, Gece Yarısı Siyahı, Yıldız Işığı Beyazı ve (ÜRÜN) KIRMIZI olmak üzere üç renkte sunuluyor. 5. nesil iPad Air, Uzay Grisi, Pembe, Mor, Mavi ve Yıldız Işığı Beyazı dahil olmak üzere beş yeni renkte sunulacak.

Fiyat

iPhone SE 2022, 64 GB modeli için 429 dolardan başlayacak, 128 GB modeli 479 dolardan ve 256 GB modeli 579 dolardan başlayacak. 5. nesil iPad Air, 64 GB depolama varyantı için 599 dolardan başlayacak, 256 GB modeli ise 749 dolardan (Wi-Fi) perakende satış yapacak.

iPhone SE 2022 KIRMIZI

Apple iPhone SE (2022)

En son iPhone SE 2022, 5G ve iPhone 13 serisi amiral gemisi cihazlara güç sağlayan aynı SoC olan A15 Bionic Chip ile birlikte gelir. Yeni iPhone SE, Apple ürün yelpazesindeki en uygun fiyatlı iPhone ve yeni kamera özellikleri ve iyileştirilmiş pil ömrü ile geliyor.

PBI iPad Air 5. Nesil

Apple iPad Air (5. Nesil)

5. nesil iPad Air, içinde daha fazla performans ve verimlilik sağlayan daha güçlü bir M1 çip ile birlikte gelir. Tasarım değişmeden kalır ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan taşınabilir ve güçlü bir cihazdır.