iPhone, Mac ve daha fazlası için Satechi’nin en iyi aksesuarlarında yüzde 50’ye varan tasarruf elde edin


En son Prime Day fırsatları sayesinde Apple cihazlarınız için Satechi’nin en iyi aksesuarlarından bazılarında büyük paralar kazanın


Amazon’un en son Prime Day fırsatları, şu anda yüzde 50 indirim aldıktan sonra sadece 15 ABD Doları karşılığında kullanılabilen USB-C Manyetik Kablosuz Şarj Kablosu ile başlayarak, Satechi’nin en iyi ürünlerinden bazılarında inanılmaz tasarruflar sağlayacak. Bu manyetik kablosuz şarj cihazı, iPhone 13 ve 12 serileri dahil en yeni iPhone modelleriyle uyumludur.


Satechi’nin USB-C Manyetik Kablosuz Şarj Kablosu, şarj olurken MagSafe özellikli cihazınızı yerinde tutacak en yeni iPhone modelleri için güçlü bir manyetik bağlantıya sahiptir. En iyi yanı, 7,5 W’a kadar güç sunacak olmasıdır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Satechi 3’ü 1 arada Manyetik Kablosuz Şarj Standını veya Manyetik Pedli Satechi Trio Kablosuz Şarj Cihazını incelemenizi öneririz. Her iki model de iPhone’unuzu, AirPod’larınızı kablosuz şarj kutusuyla ve hatta Apple Watch’unuzu aynı anda şarj etmenize izin verecek ve en iyi yanı, aynı indirimi alıyor olmaları, bu da herhangi birini aldıktan sonra sadece 90 $ karşılığında eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. 30 $ indirim.

Satechi USB-C Manyetik Kablosuz Şarj Kablosu PBI

Satechi USB-C Manyetik Kablosuz Şarj Kablosu

Cihazınıza 7,5 W’a kadar güç sağlayan Satechi USB-C Manyetik Kablosuz Şarj Kablosu ile en yeni iPhone modelleri için hızlı ve güvenli kablosuz şarj elde edin

Satechi’nin 108W Pro USB-C PD Masaüstü Şarj Cihazında ilginç indirimler elde edebileceğiniz için fırsatlar burada bitmiyor, şimdi 20$’lık indirimden sonra yalnızca 60$’a alınabiliyor. Bu masaüstü şarj cihazı, Power Delivery özellikli iki USB-C konektörü, iki USB-A bağlantı noktası ve diğer şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. Bu teklifin en iyi yanı, Apple’ın 2020 ve 2019 Pro modellerine, M1 ve Intel destekli MacBook Air modellerine ve daha fazlasına mükemmel şekilde güç sağlayacak olmasıdır. Ayrıca Mac’inizde ekstra bağlantı noktaları edinmek istiyorsanız, 28 $’lık çok ilginç bir indirimden sonra 52 $’a satılan Satechi’nin USB-C PD’li Alüminyum Type-C Pro Hub Adaptörüne uygulanan en son indirime de göz atabilirsiniz.