iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’i Verizon’dan önceden sipariş vermeden alın


Verizon’da en yeni iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te 1.000$’a kadar veya standart iPhone 14 veya 14 Plus akıllı telefonlarda 800$’a kadar tasarruf edin.

 • PBI-iPhone-14-Pro-Gold-1

  iPhone 14 Pro

  iPhone 14 Pro, markanın en yeni premium akıllı telefonudur. Yeni bir hap şeklindeki ‘Dynamic Island’ çentiği, 48MP birincil kamera sensörleri, A16 Bionic yonga seti ve çok daha fazlasını içerir.

 • PBI-iPhone-14-Derin-Mor-1

  iPhone 14 Pro Maks

  iPhone 14 Pro, markanın en yeni geniş ekranlı birinci sınıf akıllı telefonudur. Yeni bir hap şeklindeki ‘Dynamic Island’ çentiği, 48MP birincil kamera sensörleri, A16 Bionic yonga seti ve çok daha fazlasını içerir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Geçtiğimiz haftalarda iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max amiral gemisi cihazlarını ailenize ve arkadaşlarınıza hediye etmek istediniz mi? Tükenmiş veya tamamen boş stoklarla Apple ve çeşitli perakendecilerle karşılaşmış olabilirsiniz, ancak Verizon’un hala sağlıklı bir arzı olan bazı birimleri var gibi görünüyor. Hâlâ yeni iPhone 14 Pro serisi cihazların peşindeyseniz, onları bugün doğrudan Verizon’dan alabilir ve hatta alım satım yaptığınızda 1.000 ABD Dolarına kadar veya belirli 5G planlarıyla 800 ABD Dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz.


Hangi iPhone’u satın almalısınız? Bugün mevcut olan en iyi iPhone’u seçmenize yardımcı olacak kullanışlı bir kılavuzumuz var.

Hızlı bir özet olarak, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max aynıdır ve yalnızca genel boyut, ekran boyutu ve piller bakımından farklılık gösterir. Her iki cihaz da en yeni A16 Bionic yonga seti, 6 GB bellek ve aynı depolama katmanlarına (128/256/512 GB ve 1 TB) sahiptir. iPhone 14 Pro, 6.1 inç ekrana sahipken, 14 Pro Max, 120 Hz yenileme hızına sahip daha büyük 6.7 inç LTPO OLED ekrana sahip. iPhone 14 Pro ikilisi, seride Always-on Display özelliğini destekleyen ilk kişiler ve ayrıca yeni Dynamic Island çentik kurulumuna sahipler.

iPhone 14 Pro Özellikleri

14 Pro’nun 3.200 mAh bataryası varken, daha büyük kardeşinin içinde 4.323 mAh pil bulunuyor. Her ikisi de tek bir şarjla iyi bir gün sürebilir ve ultra geniş çekimler için aynı 48MP birincil kameraya, 12MP telefotoya ve başka bir 12MP sensöre sahiptir. İki cihazdaki öne bakan kamera, otomatik odaklamalı bir 12MP sensördür.

Verizon ayrıca her biri kaçırılmayacak fırsatlar sunan dört farklı paket sunuyor. İlk paket, kullanıcıların belirli Sınırsız planlarla eski veya hasarlı telefonlarını takas ettiklerinde 1.000 ABD Dolarına kadar ve geçiş yaptıklarında 200 ABD Dolarına kadar tasarruf etmelerini sağlar. Kullanıcıların bir tane satın alabilecekleri, belirli 5G Sınırsız planları ile 800 $’a varan indirim ve geçiş için ek 200 $ karşılığında başka bir anlaşma daha var. Başka bir fırsat, kullanıcıların bir Apple Watch SE (2. nesil) ve diğer iki ücretsiz hediyeyi almasına olanak tanır.

 • PBI iPhone 14 Geceyarısı

  Apple iPhone 14

  iPhone 14, üst düzey bir performans, harika kameralar ve bir günlük kullanımınızı kolaylıkla sürdürecek pil ömrü istiyorsanız, seçeceğiniz akıllı telefon olarak pazara katılıyor.

 • PBI-iPhone-14-Plus-Mavi-1

  Apple iPhone 14 Artı

  iPhone 14 Plus, aynı üst düzey performansı ve harika kameraları, aynı anda daha fazlasını görmenize yardımcı olacak bir ekran ve daha uzun pil ömrü ile birlikte istiyorsanız, iPhone 14’ü seçecek cihaz olarak giriyor.

Neyse ki, hala stokta olan sadece iPhone 14 Pro ve Pro Max değil, standart iPhone 14 ve daha büyük iPhone 14 Plus cihazları da çoğu yerde mağazadan ücretsiz teslim alınabilir. Bilmiyorsanız, hem iPhone 14 hem de iPhone 14 Plus aynı A15 Bionic yonga seti, 6.1 ve 6.7 inç Super Retina XDR OLED ekranlar, büyük piller ve arkada çift 12 MP kamera kurulumu ile donatılmıştır. tüm aydınlatma koşullarında nefes kesici fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Benzer fırsatlar Verizon’da iPhone 14 ve iPhone 14 Plus cihazları için de bulunabiliyor ve bu da onları daha da çekici kılıyor. Bir yükseltme yapmanız gerekiyorsa veya yüzlerce dolar tasarruf ederken yeni bir cihaz almak istiyorsanız, bunu yapmak için en iyi fırsat bu olabilir.