iPhone 13 Tasarım Sızıntıları İLGİNÇ?! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de iPhone 13’ün tasarımındaki olası değişiklikler, LG’nin telefon işini kapatması ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.

iPhone 12Beklendiği gibi, bugün haberler, belirli bir sebep olmadan da olsa iyileşmeye devam eden anlaşmalarla başlıyor. Amazon’dan başlayarak, M1 Mac Mini hala 100 dolar indirimli ve 512 gig SSD varyantı için 800’de kalıyor. Hem Amazon hem de B&H, Galaxy S21 Ultra’yı 200 dolara sahip, giriş seviyesi varyantını 999 olarak bırakıyor. B&H ayrıca 150 dolara normal S21’e sahip ve 256 gig depolama için 699’da kalıyor. Tabii ki, bir Samsung cihazı arıyorsanız ve takas etmek için daha eski bir telefonunuz varsa, Bahar anlaşmaları hala devam ediyor, S21’i 100 dolara, S21+’yı 300’e veya Ultra’yı 500’e bırakıyor. takas için cihaz. Son olarak, Amazon, Apple Watch Series 6’yı 65 dolara indirdi ve 320 sevk fiyatına bıraktı. Açıklamadaki bağlantılarda iPad’ler, diğer Samsung cihazları ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Dikkatleri Google’a ve Google Pixel 5 için Nisan ayı güvenlik düzeltme ekine çevirelim. Kulağa tuhaf geldiğini biliyorum ama anlayacaksınız. Kaçırdıysanız, geçen yıl Pixel 5 piyasaya sürüldüğünde, Snapdragon 765G kullanan diğer telefonlara kıyasla performansta gerçekten geride kaldı. Bu sayıların çoğu, Pixel 5’in rekabette nasıl başarısız olduğunu gösteren AnAndTech’ten geldi. Eh, onlar için çalışan biri az önce testleri tekrar yaptıklarını doğruladı ve bu güvenlik yamasından sonra Pixel 5 için yayınlanan puanları ikiye katladı. Yani şu anda aynı hatta hatta diğer 765G akıllı telefonlardan daha iyi ama tabii ki gerçekleşmesi 6 ay sürdü. Dolayısıyla, bir oyuncuysanız ve bir Pixel 5’iniz varsa, bu güncelleme tam size göre, indirdiğinizden emin olun. Söyleyebileceğim tek şey, hiçbir zaman gerçekten kötü bir performans farketmediğimdir, ama hey

Sony Xperia etkinliğine yaklaşık bir hafta uzaktayız, o yüzden dikkatleri bir sonrakine çevirelim. Geçen hafta Xperia 1 mark III için sızan bazı özellikleri ve çizimleri ele aldık ve şimdi bazı yeni kasa görselleri bu tasarım için bize daha fazla onay veriyor. Kasa üreticisi Olixar’dan gelen bu görüntüler, geçen hafta gördüğümüz tasarımı gösteriyor. 120Hz kapasitesine sahip olduğu bildirilen 4K HDR OLED ekranı görüyoruz, ancak boyutunu henüz bilmiyoruz. Arkada, 64MP ana sensör, 12MP ultra geniş ve görünüşe göre 60x zoom yapabilen 12MP periskop telefotodan oluşacağı bildirilen üçlü kamera dizisini görüyoruz. Bu görüntülerden, telefonun gri renkli bir varyantta olduğunu görebiliriz ve hatta biraz benzer görünen ancak daha az etkileyici bir kamera modülüne sahip olan Xperia 10 Mark III’ü bile gösterdiler. Diğer özellikler arasında Snapdragon 888 5G, 16 gig’e kadar RAM, 512 gig’e kadar depolama ve 5000 mAh pil yer alıyor. Yani evet, Sony’nin 14 Nisan’da ne duyuracağını göreceğiz.

Ve evet, elbette LG ile olanlar hakkında konuşmalıyız. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, LG’nin akıllı telefon bölümünü kapatabileceğini iddia eden bir ton rapor görüldü. Pekala, Pazartesi günü hemen hemen gece yarısı telefon işlerini resmen kapatacaklarını duyurdular. Konuya aşina değilseniz, kapatma işleminin 31 Temmuz’a kadar tamamlanması bekleniyor, ancak elbette bundan sonra bile bir miktar envanter mevcut olabilir. Görünüşe göre, XDA geliştiricileri tarafından keşfedilen bir destek sayfasına göre telefonlarını tutanlar için bir Android 12 güncellemesi sunmayı bile hedefliyorlar, ancak hangi telefonların destekleneceği konusunda hala bir ayrıntıya sahip değiliz. Yani evet, şirket yaptıkları açıklamada 6G, EV’ler, akıllı evler, robotik, AI ve diğer girişimlere odaklanacaklarından bahsediyor. Bu nedenle, son birkaç yılın en iyisini yaşamamış olsalar bile, piyasaya çok şey getirdikleri için LG Mobile’ın artık gittiğini söylemek üzücü. LG G4, bir telefondaki en sevdiğim kameralardan biri olmaya devam ediyor ve G6 ve V30, en sevdiğim tasarımlar.

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberi için odadaki filden bahsedelim.. Şu iPhone 13 maketleri. Her yıl, genellikle vaka uzmanlarının kılıflarını tasarlamaya başlamaları için yapılan, yaklaşan iPhone’ların bazı 3D maketlerini alıyoruz, ancak bu yıl sonunda farklı bir şeyimiz var. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca en büyük hikayelerden biri, FaceID bileşenlerinin yeniden düzenlenmesi ve kulak parçasının yukarı taşınmasıyla nihayet daha küçük bir çentik alacağımızdı. Pekala, MacOtakara’nın bu maketleri bunu hemen hemen doğruluyor. Bunun dışında diğer sızıntıların iddia ettiği gibi arkadaki üçlü kamera modülü, altta yer alan LiDAR sensörü, Lightning portu ve hoparlörlerle aynı tasarımı beklemeliyiz. Ve birkaç sızıntıya göre, ana iyileştirmelerin dahili olarak gelmesiyle bir S Yılına girmemiz gerekiyor gibi görünüyor, ancak lensler ve Mat Siyah ve Bronz gibi bazı yeni renk grupları söz konusu olduğunda kamera donanımı yükseltmeleri bekleyebiliriz, ancak, önemli bir tasarım değişikliği yok. Yani, sızıntı döngüsünün bu yılın bu başlarında olması ve edindiğimiz tüm bilgilerle.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow