iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Pro için En İyi Hızlı Şarj Cihazları


İşte en iyi iPhone 12 hızlı şarj cihazlarından bazıları.


Yeni iPhone 12 Pro serisi için piyasadaysanız, şarj cihazları aradığınız biliniyor. Farkında olmayanlar için Apple, şarj adaptörünü en son amiral gemisi teklifinden aldı. Dört iPhone 12 modelinin tümü, kutuda şarj cihazı olmadan gelir. Ancak, bir USB-C – Lightning kablosu alıyorsunuz. Ancak yanında bir USB-C şarj cihazının da olmasını isteyeceğiniz biliniyor. En iyi iPhone 12 hızlı şarj cihazlarının bir listesini derlediğimiz için sizi koruduk. Bunlar piyasadaki en iyi tekliflerden bazıları ve bunların çoğu Apple’dan değil, Aukey, RAVPower, Belkin ve daha fazlası gibi üçüncü taraf markalardan geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • iPhone 12 serisi için Aukey Swift 30W USB C şarj cihazı

  AUKEY Swift 30W USB C Şarj Cihazı

  Aukey’nin küçük 30W şarj adaptörünün iki bağlantı noktası vardır – USB A ve USB C. 18W Power Delivery 3.0 bağlantı noktası, telefonunuzu tekme şarj edebilir ve ayrıca Nintendo Switch’in yanı sıra diğer Android cihazları da doldurabilir.

 • iPhone 12 serisi için Anker Nano şarj cihazı

  Anker Nano 20W Şarj Cihazı

  Anker Nano 20W şarj adaptörü de listedeki türünün en küçük ürünlerinden biri. Apple’ın geçen yıla kadar geçmişte iPhone’larla birlikte kullandığı 5W şarj cihazından 3 kat daha hızlı olduğu iddia ediliyor. Ayrıca Android cihazları, iPad’leri ve giyilebilir cihazları da şarj edebilir.

 • iPhone 12 serisi için Ravpower 30W çift bağlantı noktalı şarj cihazı

  RAVPower 30W 2 Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj Cihazı

  Bu RAVPower tuğla, birleşik 30 W çıkış sunan bir USB Type-A ve USB Type-C bağlantı noktasına sahiptir. USB Type-C bağlantı noktası, Power Delivery 3.0’ı destekler ve iPhone 12’nin pilini yalnızca 30 dakikada yarıya kadar hızlı bir şekilde şarj edebilir. Katlanabilir fişi vardır.

 • Anker 30W iPhone 12 serisi için çift girişli şarj cihazı

  Anker 30W 2 Portlu Hızlı Şarj Cihazı

  Anker’in 30W 2 Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj Cihazı, hem boyut hem de fiyat açısından cep dostudur. USB Type-C Güç Dağıtım bağlantı noktasının maksimum 18 W çıkışı vardır, bu da iPhone 12 serisinde hızlı şarjı başlatmayacağı anlamına gelir, ancak 18 W watt, pilini makul bir oranda yenilemek için yine de yeterli olacaktır.

 • iPhone 12 serisi için Aukey Omnia 20W şarj cihazı

  Aukey Omnia Mini 20W USB şarj cihazı

  En uygun fiyatlı seçenekle başlayan Aukey Omnia Mini, bir taşınabilirlik rüyası olan 20 W’lık küçük bir şarj cihazıdır. Ayrıca USB Power Delivery 3.0’ı da destekler, bu da bir iPad Pro’yu çalıştırmak için yeterince iyi olduğu anlamına gelirken Quick Charge sertifikası, Android cihazlarda da iyi çalışmasını sağlar.

 • iPhone 12 serisi için Aukey Omnia 20W şarj cihazı

  AUKEY Omnia 65W 2 Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj Cihazı

  Yukarıda belirtilen RAVPower adaptörü gibi, AUKEY Omnia 65W 2 bağlantı noktalı hızlı şarj cihazı da GaN teknolojisini kullanır. Her iki bağlantı noktası kullanılsa bile, USB Type – C çıkışı 45 W güç sağlayabilir, bu da iPhone 12 serisini hızlı bir şekilde şarj edebileceği ve ayrıca dizüstü bilgisayarınızı ve tabletlerinizi kolaylıkla şarj edebileceği anlamına gelir.

 • iPhone 12 serisi için Belkin USB PD GaN şarj cihazı

  Belkin USB-PD GaN Şarj Cihazı 30W

  Bu listedeki GaN teknolojisini kullanan bir diğer şarj cihazı ise Belkin’in 30W USB-C şarj cihazıdır. iPhone 8 veya sonraki modelleri yalnızca 30 dakikada %50’ye kadar şarj edebilirken, MacBook Air’in pili 70 dakikada yarıya kadar şarj edilebilir.

 • iPhone 12 serisi için Ravpower 30W çift bağlantı noktalı şarj cihazı

  RAVPower 61W PD GaN Şarj Cihazı Hızlı Şarj Cihazı

  RAVPower 61W PD Hızlı Şarj Cihazı, silikon yerine daha verimli GaN (Galyum Nitrür) teknolojisini kullanır. Tek bir USB C bağlantı noktasına sahiptir, ancak iPhone 12 serisi cihazınızın yanı sıra iPad’ler, dizüstü bilgisayarlar ve Android telefonlar gibi çok çeşitli diğer aygıtların içindeki pili doldurmak için kullanılabilir.

 • iPhone 12 ailesi için Apple 20W şarj cihazı

  Apple 20W USB-C Güç Adaptörü

  Apple’ın yeni 20W USB Type-C şarj cihazı, şirketin bir süredir ayrı olarak sattığı 18W güç tuğlasından daha ucuza mal oluyor. 20W’lık bir çıkışla, iPhone 12 serisindeki hızlı şarjın şarj tuğlası kriterlerini karşılıyor ve iPad Pro’nun pilini doldurmak için de kullanılabiliyor.

Favorimiz, iPhone için Aukey Swift 30W 2 bağlantı noktalı USB C şarj cihazı. Belki de piyasadaki en iyi iPhone 12 hızlı şarj cihazlarından biridir. 18W Power Delivery 3.0 bağlantı noktası ve 12W USB bağlantı noktası alırsınız, bu şarj cihazı iki cihaz için aynı anda şarjı destekler ve toplam 30W çıkış elde edebilirsiniz. Bu nedenle, iPhone’unuzu ve bir cihazı daha aynı anda şarj edebilirsiniz. Çoğu USB-C ve USB destekli cihazla çalışır. Şarj cihazı, minimum bir form faktörüne sahiptir ve katlanabilir bir fiş, nereye giderseniz gidin maksimum taşınabilirlik sağlar. Ayrıca yerleşik korumalar, iPhone 12 Pro cihazlarınızı aşırı akıma, aşırı ısınmaya ve aşırı şarja karşı korur. Bunun için kesinlikle gitmelisin!

İkinci tercihimiz olarak, iPhone 12 için en iyi hızlı şarj cihazlarından biri olarak Belkin USB-PD GaN şarj cihazı 30W’ı seçtik. Hafif, kompakt bir tasarımda yüksek performanslı şarj sağlayan yeni nesil Galyum Nitrür (GaN) teknolojisi ile birlikte gelir. MacBook Air’inizi 70 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj edebildiği iddia ediliyor. Üstelik, iPhone 8 ve sonraki modellerinizi yüzde 50’ye kadar şarj etmek sadece 37 dakika sürüyor. Ayrıca iPad Pro’nuzu 60 dakikanın altında yüzde 50’ye kadar şarj edebilir.