iPhone 12 Pro Max için En İyi Pil Kılıfları


Pahalı Apple amiral geminiz için hareket halindeyken daha fazla meyve suyuna mı ihtiyacınız var? iPhone 12 Pro Max için en iyi pil kılıfları listemizden birini seçin.


Apple, iPhone 12 Pro Max ile akıllı telefonlarının kamera kapasitesi söz konusu olduğunda büyük bir sıçrama yaptı ve onu çarpıcı donanımlar ve bazı profesyonel düzeyde kamera özellikleriyle donattı. Tasarım rafine edildi, 5G ilk kez sahneye çıktı ve kalbindeki işlemci de çok hızlı. Ancak Apple’ın yükseltmediği şey, iPhone 12 Pro Max’in nominal pil kapasitesi veya uzun ömürlülüğüydü. Pahalı Apple’ınızın bir gün pili biterek sizi ortada bırakabileceğinden endişeleniyorsanız, harika bir çözüm var: bir pil kutusu edinin. Sizi zahmetten kurtarmak için iPhone 12 Pro Max için en iyi pil kılıflarını bir araya topladık. Bir göz atın:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • Allezru iphone 12 pro max pil kutusu

  Allezru iPhone 12 Pro Max pil kutusu

  Yumuşak kauçuk bir tutma yeri sallayan iPhone 12 Pro Max için Allezru şarj kılıfı, 32 saat ek bekleme süresi sunduğu iddia edilen 6.000 mAh pile sahiptir.

 • alpatronix iphone 12 pro max pil kutusu

  alpatronix iphone 12 pro max pil kutusu

  iPhone 12 Pro Max için Alpatronix şarj kutusu, içinde 6.000 mAh’lik bir birim ile donatılmış olarak gelir, arkasında durum LED’leri bulunur ve ayrıca kablosuz şarj desteğini de karışıma ekler.

 • idealforce iphone 12 pro max pil kutusu

  idealforce iphone 12 pro max pil kutusu

  Büyük bir kamburu olan bir tank gibi görünmeyen bir iPhone 12 Pro Max şarjı arıyorsanız, şık görünümlü Idealforce kılıfı, stil ve özün iyi bir karışımına sahiptir.

 • luowan iphone 12 pro max pil kutusu

  luowan iphone 12 pro max pil kutusu

  Luoawan’ın bu iPhone 12 Pro MAx pil kutusunun içinde 6.800 mAh meyve sıkacağı, şok emilimi için arka güçlendirilmiş köşelerde 4 aşamalı akıllı LED göstergeler bulunur.

 • maxbear iphone 12 pro max şarj kutusu

  maxbear iphone 12 pro max şarj kutusu

  Sıkıcı ve hantal şarj kasalarının hayranı değil misiniz? Maxbear, içinde oldukça yetenekli 7.000 mAh pil bulunan çift tonlu kasasıyla biraz estetik bir soluklanma sunuyor.

 • punkcase punkjuice iphone 12 pro max pil kutusu

  punkcase punkjuice pil kutusu

  Punkjuice pil kutusu, 5.000mAh Li-ion ünite ile donatılmıştır. 10 yerleşik güvenlik mekanizmasına, metal alaşımlı bir çerçeveye ve LED ışığa da sahiptir.

 • runy iphone 12 pro max pil kutusu

  runy iphone 12 pro max pil kutusu

  Telefonunuzu siyah bir uzay gemisi gibi göstermeyecek bir diğer şarj kutusu, bu minimalist tasarım yaklaşımına sahip ve içinde 6.000 mAh Li-ion birimi sunuyor.

 • zerolemon 5000 mah pil kutusu

  Zerolemon 5000mAh iPhone 12 Pro Max Pil Kutusu

  Zerolemon’un devasa 10.000mAh şarj kutusunun sağlam tasarımını tercih ediyor ancak daha küçük bir şey istiyorsanız, masada 5.000mAh pil çeşidi de var.

 • zerolemon 10000mah pil kutusu

  zerolemon 10000mah pil kutusu

  Öncelikli endişeniz, elinize alabileceğiniz maksimum taşınabilir suyu elde etmekse, Zerolemon kasası, işi tamamlamak için 10.000 mAh gibi büyük bir pil sunar.

 • iphone 12 pro max için mophie meyve suyu paketi

  Mophie Meyve Suyu Paketi Bağlantısı

  Zaten büyük olan iPhone 12 Pro Max’i ağır hizmet tipi bir atölye ürünü gibi gösteren hacimli şarj kutularından bıktınız mı? Mophie Juice Pack Connect ile iPhone 12 Pro Max’inizin arkasındaki pil takımını arkadaki kartla hizalayarak kaydırmanız yeterli ve gerisini kablosuz şarjın halletmesine izin verin.

Bununla birlikte, iPhone 12 Pro Max için en iyi pil kılıfları listemizi sonlandırıyoruz. Şimdi, telefonlara kalın kılıf takmanın büyük bir hayranı değilim, bırakın iPhone 12 Pro Max kadar muhteşem görünen bir cihaz. Ancak, pazarda ilk etapta böyle bir aksesuar arıyor olsaydım, ideal olarak ihtiyacını tam olarak karşılayabilecek bir şey arardım. Ve bu yaklaşımı göz önünde bulundurarak, en iyiyi ve en büyüğü seçerdim. Ve bu arayış sonunda Zerolemon 10.000mAh şarj kutusuyla sonuçlanacaktı.

Bununla birlikte, biçim ve işlev arasında doğru dengeyi kuracak olsaydım, bu da oldukça büyük bir pil ve temiz bir tasarım anlamına gelirdi, iPhone 12 Pro Max için Runsy 6.000mh pil kılıfını seçerdim. En iyi kısım? Bunun arkasında büyük bir tümsek yok, ancak yine de darbelere ve kazara düşmelere karşı maksimum koruma için güçlendirilmiş köşeler ve çerçeve sunuyor.

Ayrıca, iPhone 12 Pro Max’teki o muhteşem OLED ekranı korumak istiyorsanız, Apple’ın amiral gemisi için en iyi ekran koruyucular listemize göz atın. Apple’ın en iyileri için tam korumayı tercih etmeniz durumunda, en iyi iPhone 12 Pro Max kamera merceği koruyucularının da bir listesini derledik.