iPhone 12 Notch SONUNDA FARKLI MI?! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de iPhone 12’nin yeni sızıntıları ve çentiği, yeni LG Velvet, yeni AirPod’ların olası gelişi ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Bu haftaya Razer, Nokia ve diğerlerinin sunduğu fırsatlarla başlıyoruz

Fırsatlar. Haftaya başlamak için Amazon şu anda Razer Stealth Blade 13 inç Oyun dizüstü bilgisayarını 300 $ ‘a sahipken, 16 GB RAM, 512 GB depolama varyantını 1500 $’ a bıraktı. Bir orta sınıf arıyorsanız, Nokia 7.2 50 $ indirimli, kargo fiyatı 250 $. Açıklamadaki bağlantılarda ayrıca Bose Hoparlörler, Apple Watch kayışları ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.


Razer Blade Stealth 13 Ultrabook’u Satın Alın

Nokia 7.2’yi satın alın

Google Pixel 4’ü satın alın

Google Pixel 4 XL’i satın alın

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bose SoundLink Color’ı Satın Alın

Razer Seiren X USM’yi Satın Alın

Apple Watch Milanese Döngü bandı satın alın

5G destekli OPPO Find X2 Lite resmiyet kazandı

OPPO, Find X2 Lite’ı Portekiz web sitesinde listeledi, şirket normal Find X2’yi piyasaya sürdüğünde yoktu. Telefon, tam HD+ çözünürlüğe ve 60 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç OLED’in yanı sıra ekranda parmak izi tarayıcıya sahiptir. 8 GB LPDDR4X RAM ile birlikte Snapdragon 765G tarafından desteklenmektedir. Arkada birincil 48MP sensör, 8MP ultra geniş ve belirtilmeyen iki 2MP atıcı ile dörtlü kamera kurulumuna sahiptir. 30W şarjlı 4025 mAh bataryaya sahiptir ve fiyatlandırması ve bulunabilirliği belirtilmemiştir.

Yeni AirPod’lar kullanıma hazır olabilir ve gelecek ay gelebilirler

Apple’ın bir sonraki AirPod’larını ne zaman alacağımıza dair çelişkili iki söylenti var. İlki, gerçekleşmeyen Mart Etkinliğinde çıkmaları gerektiğini iddia ediyor, ancak artık gitmeye hazır olduklarını ve büyük olasılıkla önümüzdeki ay yeni bir MacBook Pro ile piyasaya çıkacaklarını iddia ediyorlar. Bu, 13 inç’in yerini alacağı söylenen 14 inç MacBook Pro olabilir. Bir sonraki rapor, Apple’ın bir sonraki AirPod’ları büyük olasılıkla 2020’nin ikinci yarısına, hatta 2021’e kadar erteleyeceğini iddia ediyor.

5G Samsung Galaxy Z Flip’in yeni söylentileri şimdi bize temel depolama alanını veriyor

Geçen hafta Galaxy Z Flip’in 5G varyantını alma olasılığını duyduk. Yeni kaynaklara göre 5G Z Flip, normal LTE varyantı ile aynı depolama alanına gelebilir ve fiyat etiketi aslında aynı kalacaktır. 256 GB’lık bir temel depolama alanına sahip olacak ve yaklaşık 1400 dolara mal olacak. 128GB veya 512GB depolama değişkenlerini alıp almadığımızı bilmiyoruz, ancak alırsak onlar da aynı fiyatta kalabilir.

Bu videodaki yeni LG Velvet ve gerçekten iyi görünüyor

LG’den, Velvet’in tasarımını gösteren yeni bir resmi teaser’ımız var. Fragman bize, yağmur damlası deseninde üçlü kamera sisteminden oluşan yeni kamera dizisine sahip telefonu gösteriyor, ön tarafta merkezdeki gözyaşı çentiği dışında çok az çerçevemiz var veya hiç çerçevemiz yok. Bu cihazın piyasadaki en iyi özelliklere sahip olmayacağını biliyoruz, ancak Snapdragon 765G ile G Line’ı devralacak, bu yüzden onu ne zaman alacağımızı göreceğiz.

Sızan iPhone 12 şeması daha küçük bir çentik ve hatta daha ince çerçeveler gösteriyor

Yeni tasarımı önden gösteren iPhone 12’nin bazı yeni sızdırılmış şemaları var. İlk görüntü, sensörlerin arasında değil de üzerinde oturan daha küçük bir hoparlör ızgarasıyla elde edilen ön taraftaki daha küçük çentiği gösteren, tedarik zincirinden bir CAD çizimine benziyor. Şimdi, çentik küçülüyor olsa da, Face ID’yi etkinleştiren aynı sensörler hala orada olacak. Ayrıca bu telefonun hem 6GHz altı hem de mmWave için 5G özellikleri getirmesini bekliyorduk, ancak yeni bir rapora göre

Abone:http://bit.ly/pocketnowsubhttp://pocketnow.com

Bizi takip edin:http://flipboard.com/@Pocketnowhttp://facebook.com/pocketnowhttp://twitter.com/pocketnowhttp://google.com/+pocketşimdi