iPhone 11 serisi, takas değerinde bir artış elde ediyor


İPad Pro şimdi size 580 $ kazandıracak, bu öncekinden 45 $ daha fazla.


Apple, iPhone’lar, MacBook Air, iPad Pro ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ürününün takas değerlerini ayarladı. Takas değerindeki değişiklik, Aralık ayında güncellenen fiyatların ardından gelir. Üstelik Apple, bazı değerleri düşürmekle kalmayıp, iPhone 11 serisi bir cihazı değiştirirseniz daha fazlasını sunuyor. Özellikle, Apple’ın web sitesinde gösterilen değerler, bir ürün için mümkün olan maksimum takas değerini yansıtır. Bu, eski cihazınızı değiştirirken bu kadarını alacağınızın garanti edilemeyeceği anlamına gelir, ancak söz konusu miktara kadar alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

İPhone 11 ile başlayarak, cihaz 20 dolarlık bir değer artışı aldı. Artık eski iPhone 11’inizi değiştirerek en fazla 380 ABD doları alabilirsiniz. Ayrıca, iPhone 11 Pro’nun takas değeri 5 ABD doları artarak 465 ABD dolarına yükseldi ve Pro Max size 515 ABD dolarına kadar kazandırabilir ki bu, öncekinden 15 ABD doları fazladır. önce. Üstelik, eski iPhone 6s Plus artık size 60$ yerine 65$ kazandırabilir.

Apple, iPhone’ların yanı sıra iPad serisi için takas değerini de güncelledi. İPad Pro şimdi size 580 $ kazandıracak, bu öncekinden 45 $ daha fazla. Buna karşılık, standart iPad’in takas değeri 15 ABD doları düşerek 235 ABD dolarına indi. MacBook Air ayrıca bir değer revizyonu aldı. Şimdi, 600 dolardan 530 dolara düşen MacBook Air’iniz için öncekinden 70 dolar daha az alacaksınız. Üretimi durdurulan MacBook’a gelince, size eskisinden 40 $ daha az olan 340 $’a kadar verebilir.

Daha fazla Mac ailesi üyesi takas değeri revizyonu aldı. iMac, 130 $ değerinde bir indirim aldı ve bu da onu 1.050 $’a düşürdü. Öte yandan, Mac mini 60 $ düşüşle 770 $ ‘a geriledi.

Farkında olmayanlar için Apple, müşterilerin eski cihazları takas etmelerine ve onlar için belirli bir değer elde etmelerine izin verir. Bu, yeni bir cihaz satın almak için kullanılabilir. Şirket, bir cihazın tam takas değerini cihazın durumuna, üreticisine ve ne zaman piyasaya sürüldüğüne göre ölçer.

iPhone 12’yi görüntüleyin

iPhone 12 Pro’yu görüntüleyin