iPad Pro için en iyi USB Type-C hub’ları


Bu makale, iPad Pro’nuz için satın almayı düşünmeniz gereken on iki USB-C hub seçeneğini listeler.


Harici aksesuarlara ve uygulamalara artan desteği sayesinde iPad’in daha yetenekli bir cihaz haline gelmesiyle, sunduğu tek USB-C bağlantı noktası birçok kullanıcı için sınırlayıcı bir faktör olabiliyor. Bu kılavuzda, biz’Performansından ve özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için iPad Pro’nuz için satın almayı düşünmeniz gereken en iyi on iki USB-C Hub’ı listeledik.


Not: Bu merkezlerin çoğu, herhangi bir MacBooktasarımlarının izin vermesi koşuluyla.

 • Satechi Mobil Pro Merkezi

  iPad’inizi çok yönlü hale getirmek için yalnızca birkaç bağlantıya ihtiyacınız varsa, Satechi’nin Pro Mobile Hub’ı mükemmel bir küçük aksesuardır. PD standardını destekleyen düz bir USB-C bağlantısı, 4K oynatma kapasiteli bir HDMI bağlantı noktası, harici depolama için bir USB 3.0 bağlantı noktası ve kablolu ses için 3,5 mm jak sunar.

 • Satechi İnce Çok Bağlantı Noktalı Adaptör V2

  Satechi Slim Çoklu Bağlantı Noktalı Adaptör V2, daha az taşımayı tercih ediyorsanız mükemmel bir seçimdir. İki USB-A bağlantı noktası, bir USB-C bağlantı noktası, SD Kart yuvaları (mikro ve standart) ve bir HDMI bağlantı noktası sunarak boyutuna göre çok yönlü bir seçenek sunar.

 • Satechi USB-C Hareket Halindeyken Adaptör

  Daha önce listelenen seçeneklerden daha hantal olsa da Satechi’nin bu aksesuarı, iPad Pro uzman kullanıcıları ve VGA gibi daha eski konektörler kullanan ofislerde çalışanlar için bir seçenektir. Bir Ethernet bağlantı noktasının kullanılabilirliği de çok yönlülüğüne katkıda bulunur.

 • Anker USB-C Hub

  Bu listedeki ilk seçenek gibi kompakt olsa da Anker USB-C Hub, kablosu nedeniyle biraz farklı bir tasarıma sahiptir ve ayrıca ek bir USB-A bağlantı noktası ve onu kullanışlı kılan SD Kart yuvaları için 3,5 mm jakın yerini alır.

 • Anker PowerPort

  Anker PowerPort 5’i 1 Arada Şarj Cihazı ve Hub, kendinizi sık sık eski donanımları iPad’inize bağlarken bulursanız göz önünde bulundurmanız gereken seçenektir. Adaptörden akan akım, daha önce tablet tarafından tanınmayan sabit disklerin artık normal şekilde çalışmasını sağlar.

 • Anker PowerExpand+

  Anker’in PowerExpand+ özelliği, iPad’e bir bilgisayarı kıskandıracak çeşitli bağlantı noktaları ekler. Mevcut bağlantılardan birkaçını saymak gerekirse, 100 W güç sağlayabilen bir USB-C bağlantı noktasına ve bir SD kart okuyucu ve 3,5 mm jakın yanı sıra üç USB-A ve tek bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

 • Anker PowerExpand Direct

  Anker’in bu takılabilir aksesuarı, birkaç bağlantı noktasına tam oturmasını istiyorsanız harika bir seçenektir. 60 W şarj sağlayan bir USB-C PD bağlantısı, 60 Hz’de 4K kalitesinde yayın yapabilen bir HDMI bağlantı noktası, bir USB 3.0 bağlantı noktası, SD kart yuvaları ve 3,5 mm kulaklık jakı içerir.

 • Anker PowerExpand SSD

  Apple’ın dahili depolama yükseltmeleri için uyguladığı fiyatlar göz önüne alındığında, çok fazla veri depolayabilen bir cihaz almak pahalı olabilir. Anker PowerExpand SSD, dahili 256 GB SSD’si ile yardımcı olabilecek bir seçenektir. Hub ayrıca iki adet USB-A 3.0 bağlantı noktasına, bir USB-C PD bağlantı noktasına ve bir HDMI bağlantısına sahiptir.

 • Anker PowerExpand Ethernet Hub’ı

  Bu uzun dikdörtgen göbek, fazla yeri olmayanlar için idealdir. Altı bağlantı noktası, iki USB-A 3.0 bağlantı noktası, bir HDMI bağlantısı, bir Ethernet bağlantı noktası ve biri PD standardını destekleyen ve 60 W gücün geçmesine izin veren iki USB-C konektörü içerir.

 • Baseus 6’sı 1 Arada Adaptör

  Baseus 6’sı 1 arada adaptör, taşıması kolay bir tasarıma sahip bir adaptör arıyorsanız seçeceğiniz adaptördür. Ayrıca bu listedeki çoğu seçenekten farklı bir görünüm sunar. Bağlantı noktası seçimi, 60 W USB-C PD bağlantı noktası, HDMI 2.0 konektörü, 3,5 mm kulaklık girişi, SD kart yuvaları ve bir USB-A bağlantı noktası içerir.

 • Byeasy USB-C Hub Standı

  İPad’inizle çok hareket ediyorsanız veya kendinizi sıkışık bir alanda otururken bulursanız, Byeasy’nin bu standı dikkate alınması gereken bir seçenektir. SD kart yuvalarının ve 3,5 mm kulaklık girişinin yanı sıra iki USB-A, bir USD-C PD ve bir HDMI bağlantı noktasına sahiptir.

 • Satechi Alüminyum Stand ve Göbek

  Bütçe bir sorun değilse ve sağlam bir seçenek arıyorsanız, Satechi Alüminyum Stand ve Göbek 6’sı 1 arada bir seçenektir. 60W USB-C PD bağlantı noktası, 4K 60Hz uyumlu HDMI bağlantısı, USB-A bağlantı noktası, SD kart okuyucuları ve 3,5 mm kulaklık girişi içerir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bütçeniz kısıtlıysa, Anker USB-C 5’i 1 arada Hub, seçebileceğiniz en uygun maliyetli seçenektir. Bağlantı noktası dizisi, klavye ve fare veya harici depolama bağlantısını kolaylaştıracak iki adet USB-A 3.0 içerir. Ancak daha eski sabit diskler kullanacaksanız Anker PowerPort’u düşünmenizi öneririz çünkü bir iPad, harici bir HDD’nin gerektirdiği güce sahip olmayabilir ve bu birim bu tür durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Herhangi bir ek aksesuar taşımak zorunda kalmaktan kaçınmak istiyorsanız yerleşik SSD’li Anker PowerExpand, iPad Pro’nuz için mükemmel olan başka bir USB-C hub’ıdır. Apple’ın dahili depolama genişletme ücretleri önemli ve daha fazla bağlantı noktası avantajıyla ek 256 GB almak iyi bir anlaşma. Aynı zamanda Mac’iniz için en iyi aksesuarlar, daha fazla depolama alanı arıyorsanız.

Son olarak, iPad’inizi daha profesyonel bir şekilde kullanma eğilimindeyseniz, onu bir sehpaya dayandırmak yardımcı olabilir. Satechi USB Hub Standı, bu tür kullanımlar için göz önünde bulundurmanız gereken birinci sınıf bir seçenektir. Yalnızca üzerinde çalıştığınız şeyi daha iyi görmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi bağlantı noktasıyla daha fazla işlevsellik katar. İşlev olarak, kılavuzumuzda yer alan HumanCentric USB Sehpasına oldukça benzer. MacBook’lar için en iyi stand.