iPad mini 6 sızıntısı renk seçeneklerini ve özelliklerini ortaya koyuyor


Bize ne bekleyeceğimiz konusunda daha iyi bir fikir veren Michael Ma’nın izniyle iddia edilen Apple iPad mini 6’nın son render’larına göz atın


Son birkaç gündür yaklaşan iPad modelleri hakkında birkaç yeni söylenti alıyoruz. Bu söylentilerin ve sızıntıların çoğu olası özelliklerden, tasarım değişikliklerinden ve olası başlatma pencerelerinden bahseder. Ancak en son bilgiler, Twitter kullanıcısı tarafından oluşturulan dijital görüntüler olarak geliyor. @apple_idesigner, Michael Ma, Behance.net’te. Bu yeni görseller, yakında çıkacak olan iPad mini’nin olası yeni renklerinin yanı sıra tam bir teknik özellik listesini gösteriyor.


2021 sona ermeden önce, yeni iPhone 13 serisinin duyurulabileceği aynı etkinlik sırasında birçoğu önümüzdeki ay piyasaya sürülebilecek birkaç yeni Apple ürünü bekliyoruz. Bahsedilen cihazlarda, daha büyük kasayla geleceği söylenen yeni Apple Watch Series 7, tanıdık bir tasarıma sahip, ancak kaputun altında daha fazla güce sahip olan gen-9 giriş seviyesi iPad ve yeni gen-6 iPad mini yer alabilir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, iPad mini’nin en son görüntüleri, 10.9 inç iPad Air’in daha kompakt bir versiyonu olabileceğini gösteriyor. 60Hz yenileme hızlarına ve her yerinde dar çerçevelere sahip 8,4 inç Liquid Retina ekrana sahip olabilir. Yeni tablet 206×138×6.1mm boyutlarında gelebilir ve Uzay Grisi, Gümüş, Gül Altın, Yeşil ve Gök Mavisi dahil olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle sunulacağına inanılıyor. Bu renk seçenekleri, en son iPad Air ve M1 iMac’te bulunan seçeneklerle eşleşiyor ve ayrıca yeni MacBook Air yenilemesine doğru yol alacağına inanılıyor.

iPad Mini 5. Nesil

Yeni nesil 6 iPad mini’nin ayrıca 64, 128 ve 256 GB arasında seçim yapmanıza izin verebilecek depolama seçenekleriyle Apple’ın 5nm A14 Bionic çipini içermesi bekleniyor. Bu yeni cihaz, Apple’ın üçüncü nesil Apple Pencil ve 5G bağlantısını da destekleyebilir. Söylentiler, bu yeni iPad modelinin Touch ID ile çalışmaya devam edeceğini, ancak sensörün artık güç düğmesine gömüleceğini iddia ettiğinden, Face ID almayı beklemeyin. Ve bu bilgiyi biraz tuzla almayı unutmayın.

Kaynak Behance

GSM Arena üzerinden