iPad Air ve iPhone SE 2022, Apple March “Peak Performance” etkinliğinde tanıtılacak


Büyük bir Asyalı operatör, 8 Mart Apple Etkinliğinde yükseltilmiş bir iPad Air ve iPhone SE 5G 2022 görebileceğimizi doğrulayan yer tutucu resimler aldı.


Apple, dün 8 Mart’taki “En Yüksek Performans” etkinliğini resmen duyurdu ve hepimiz yeni Mac’ler, yeni iPhone SE 5G 2022 ve birkaç yeni iPad görmeyi beklerken, Asyalı büyük bir taşıyıcı, yenilerini listelemek için yer tutucu ürün resimlerini zaten aldı. kendi sitelerinde cihazlar.


dan gelen yeni bilgilere göre 91 cep, muhtemelen yükseltilmiş bir yonga seti ve geçen yılki cihaza göre biraz iyileştirmeler ve yepyeni bir iPhone SE 5G 2022 sürümü ile yeni nesil bir iPad Air göreceğimize inanmak için artık pek çok bilgi var. Yaklaşan iPhone SE 2022’nin, 2020’de piyasaya sürülen iPhone 8 serisiyle aynı tasarıma sahip, cam arkalı aynı cihaza sahip olması bekleniyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
FI iPad Air
Kaynak: elma

Kaynak: elma

Cihazın devasa ön çerçevelerini koruması ve parmak izi sensörlü ana ekran düğmesine ve yükseltilmiş bir ön ve arka kameraya sahip olması bekleniyor. Cihazın fiyatının selefine göre 100 doların altında olması bekleniyor, bu da iPhone SE 2022’nin yaklaşık 300 dolara satılabileceği anlamına geliyor. iPhone SE’nin Apple serisindeki en ucuz ve en uygun fiyatlı iPhone olduğunu akılda tutmakta fayda var ve kıtlıkların olduğu bir dönemde, buna biraz şüpheyle yaklaşmanızı öneririz.

Apple etkinliği 8 Mart’ta saat 10:00 PST’de (13:00 ET) gerçekleşecek ve Apple’ın web sitesinde ve Apple’ın YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Size haberleri gerçek zamanlı olarak olduğu gibi getireceğimiz için Pocketnow’u takip ettiğinizden emin olun.

Bir sonraki Apple Etkinliğinde en çok neyi görmeyi dört gözle bekliyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Siyah iPhone 13

Apple iPhone 13

iPhone 13, Apple’ın 2021 için varsayılan akıllı telefonudur. Önümüzdeki yıllarda hızlı ve akıcı kalan ve herhangi bir donanım cephesinde eksik olmayan bir deneyim arıyorsanız, almanız gereken cihaz budur.