iPad Air 2 için En İyi Klavye Kılıfları


Bu kılavuz, iPad Air 2’niz için satın almayı düşünebileceğiniz on iki klavye kılıfı seçeneğini listeler.


Apple’ın cihazları için sağladığı bilinen yazılım, iPad’i, değiştirilmesi gerekmeden yıllarca kullanmayı bekleyebileceğiniz bir araç haline getirdi. iPadOS’in piyasaya sürülmesi, tableti kullanmanın yeni yollarını ortaya çıkarmaya yardımcı oldu; Aksesuarlarve iPad Air 2 bunun mükemmel bir örneğidir. Bu sonbaharda bir işletim sistemi güncellemesi alacak olan cihaz, bugünlerde herhangi bir gadget için alışılmadık bir şekilde yedi sürüm yükseltmesi almış olacak. Bu kılavuzda, satın almayı düşünmeniz gereken on iki klavye kılıfıyla iPad Air 2’nin kullanılabilirliğini nasıl iyileştirebileceğinize odaklanacağız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • Bridge Kablosuz Klavye

  Brydge Kablosuz Klavye, arkadan aydınlatmalı klavyeli alüminyum kasa sunan bir seçenektir. Üç aylık pil ömrü, 180 derecelik menteşe ve şarj için USB-C bağlantısı gibi özellikler, onu iPad Air 2’nizle birlikte sahip olabileceğiniz en iyi aksesuar haline getiriyor.

 • Sert Kapaklı Nokabo Folyo Kapak

  Nokabo Folio Cover, ABS ciltli kapağı klavye tabanıyla birleştirir. Menteşesi, mükemmel açıyı bulmanıza yardımcı olmak için 130 derece dönüş sunar. Klavyenin şarj edilebilir pili, güç için fişe takılmadan önce 90 saat çalışmanızı sağlayabilir.

 • Belkin QODE Klavye Kılıfı

  Belkin’in QODE Lite’ı, iPad Air 2 için mevcut olan en zarif görünümlü seçeneklerden biridir. Alüminyum klavyesinde, iPadOS’e özel işlev tuşlarıyla iyi aralıklı tuşlar bulunur. Şarjlar arasında 6 aylık olduğu iddia edilen bir pil ömrüne ve gücün korunmasına yardımcı olan otomatik açma/kapama işlevine sahiptir.

 • Logitech Türü+

  Logitech Type+ Kılıf, iPad’iniz için kenar koruması sunan bir tasarımla koruma ve üretkenliğin bir karışımını sunar. Klavyesi, standart klavye düzeni ve tüm iPadOS kısayol tuşları satırı nedeniyle bu listedeki diğer seçeneklerden ayrılmıştır. Logitech, günde iki saatlik kullanımla şarjlar arasında 3 aylık bir pil ömrü olduğunu iddia ediyor.

 • Logitech Kanvas

  Type+ Case, çeşitli iPad modelleriyle uyumluyken, Logitech Canvas, iPad Air 2’ye odaklanıyor. Dış kabuğunda suyu iten malzemeler ve Type+ kasasına benzer bir klavye kullanılıyor, bu da yazma deneyiminin harika olacağı anlamına geliyor .

 • Jademall Klavye Kılıfı

  Jademall Klavye Kılıfı, iPad’inizi her kullandığınızda yazmıyorsanız göz atmaya değer bir seçenektir. Folyo tasarımı ve kimlikleri, onu çeşitli açılardan kullanmanıza olanak tanır ve çıkarılabilir klavye, ihtiyaçlarınıza göre taşımayı kolaylaştırır. Otomatik uyku moduna, ses seviyesini kontrol edebilen işlev tuşlarına ve daha fazlasına sahiptir.

 • Zagg Folyo Kılıf

  Zagg Folio Kılıf, iPad’i sıfır ila 180 derece arasında değişen bir açıda tutan deri dokulu bir üst kabuğa sahiptir. Klavye tabanındaki mıknatısların varlığı, şarj kaybını önleyerek günde iki saat kullanımla iddia edilen üç aylık pil ömrüne yol açar.

 • ZAGG Sağlam Kitap

  Zagg Sağlam Kitap, cihazınızı hasara karşı koruyabilecek bir seçenek arıyorsanız, dikkate almaya değer iki parçalı bir settir. Zagg, cihazın her gün bir saat kullanılması halinde iki yıl şarj edilebileceğini iddia ediyor, ancak arkadan aydınlatmalı tuşların kullanılması bu iddiayı ortadan kaldıracak.

 • ZAGG Rugged Book Pro iPad Air 2 Klavye Kılıfı

  Rugged Book Pro, daha önce listelenen Rugged Book’a benzer bir seçenektir ancak korumayı artırmak için paslanmaz çelik bir çerçeve ve güçlendirilmiş köşeler ekler. Ayrılabilir Bluetooth klavye, bir iPad’den daha fazlasıyla kullanmak istediğinizde üç farklı cihaza da bağlanır.

 • INI Omnitype Klavye Kılıfı

  iPadOS’in sunduğu yeni özellikleri destekleyen bir izleme dörtgeni de içeren 360 derece dönebilen bir klavyeye ihtiyacınız varsa, Omnitype düşünmeye değer. Arkadan aydınlatmalı tuşları, karanlık ortamlarda yazmayı kolaylaştırır ve şarja ihtiyaç duymadan oturumlar 30 saat sürebilir.

 • Yekbee Dönebilen Klavye Kılıfı

  iPad’inizi biraz daha 2’si 1 arada gibi yapan bir klavye kılıfına mı ihtiyacınız var? Yekbee Dönebilen Klavye Kılıfı, menteşesi ve 360 ​​derecelik dönüşüyle ​​tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak. Aksesuarın, arkadan aydınlatma kapalıyken yazarak 90 günlük iddia edilen bir pil ömrü vardır – bu arada, on farklı renk arasında geçiş yapabilir.

 • Yekbee Sessiz Klavye

  Yekbee’nin bu folyo tarzı kapağı, önceki seçeneğe benzer şekilde 90 gün yazmaya çalışabilen çıkarılabilir bir klavye ekler. Ancak kullanılan makas mekanizması nedeniyle sessiz tuşların ek avantajı vardır.


bu Bridge Bluetooth Klavye iPad Air 2’yi dizüstü bilgisayar benzeri bir cihaza dönüştürmek isteyen çoğu kullanıcı için muhtemelen en iyi seçimdir. 180 derecelik bir menteşe sunar, bu da bir görüş açısı seçerken oynamak için çok yer olduğu anlamına gelir ve sağlam alüminyum taban, aksesuarı kullanırken herhangi bir yalpalamanın minimum düzeyde olması gerektiği anlamına gelir. Bu listedeki diğer seçeneklerden farklı olarak USB-C portu üzerinden şarj edilebilmesi de onu 2021’e daha hazır hale getiriyor. Pro modellerini destekleyen klavye aksesuarları.

Ama sunan bir seçenek arıyorsanız iPad için koruyucu kılıf ve bir klavye, Zagg Sağlam Kitap ya da Zagg Sağlam Kitap Pro dikkat etmeye değer. Tableti çeşitli yönlerde kullanma özgürlüğü sağlar ve gerekmediğinde tuşları çıkarır.

Son olarak, yukarıda listelenenler harika bir klavye deneyimi sunsa da, iPadOS’in sunduğu hareket özelliklerini kullanabilen bir izleme dörtgenine ihtiyacınız varsa, INI Omnitipi düşünülmesi gereken seçenektir.