İlk kendi kendine yapılan Amazon TV’ler resmidir ve normal akıllı TV’nizden daha ucuzdur


İki yeni Smart TV dizisinin yanı sıra daha güçlü bir Fire TV akış cihazı içeren Amazon’un en son ürünlerine göz atın


Amazon hakkında konuşurken genellikle harika fırsatlara ve tasarruflara odaklanırız, ancak bu sefer daha iyi bir şeyimiz var. Bugün şirket, kutudan çıkar çıkmaz Fire TV OS ile gelecek olan yeni tescilli akıllı TV markalarından başlayarak, sizi kesinlikle heyecanlandıracak birkaç yeni ürünü duyurdu. İlki Fire TV Omni Series ve Fire TV 4-Serisi. Ayrıca yeni bir Fire TV Stick 4K Max aldık.


Bilmiyorsanız, Amazon’un pazarda çok çeşitli harika ürünleri var. Şirket akıllı hoparlörler, akıllı ekranlar, akış cihazları ve daha fazlasını sunar. Tüm bu ürünler, çok rekabetçi bir fiyata mükemmel performans sunar. Şirket, birinci sınıf bir TV dizisi, Fire TV Omni Serisi ve Fire TV 4 serisi olarak gelen daha bütçe dostu bir seçenek dahil olmak üzere tamamen yeni bir Fire TV ailesini tanıttığında işler daha iyi hale geldi.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Üst düzey Fire TV Omni serisi, 43 inçlik modelinde 410 dolardan başlayacak ve seçenekler 75 inç ekrana kadar çıkacak. Sinematik bir ev sineması deneyimi sunmak için inşa edilmiştir. Kart genelinde HDR 10, HLG desteğiyle 4K Ultra Yüksek Çözünürlük sağlarken, Dolby Vision desteği de metalik gümüş kaplamalı daha büyük 65 ve 75 inç modellere özel olacak. Amazon’un Omni Serisi ayrıca eller serbest sesli kontrol özelliğine sahip olacak ve kullanıcıların Alexa Communications ile görüntülü görüşme yapmasına olanak tanıyacak. Bu, Alexa’dan doğrudan belirli bir filmi veya şovu aramasını, yeni çıkan filmleri oynatmasını ve daha fazlasını isteyebileceğiniz anlamına gelir.

Daha uygun fiyatlı Fire TV 4-Serisi, günlük eğlence için tasarlanmış 43 inçlik modelinde 370 dolardan başlayacak. Ayrıca 50 ve 55 inç seçenekleriyle sunulacak ve kart genelinde HDR 10, HLG desteğiyle 4K Ultra Yüksek Çözünürlüğü de destekleyecek. Son olarak Amazon, yüzde 40 daha güçlü yeni Fire TV Stick 4K Max’i duyurdu ve bu, gelişmiş 4K akış ve bulut oyunları için Wi-Fi 6’yı destekleyen ilk Fire TV akış çubuğu. Her iki TV de 27 Ekim’de, yeni Fire TV Stick 4K Max ise 7 Ekim’de piyasaya sürülecek.