Human Things, Prime Day boyunca indirimde olan bazı güzel Genki ürünlerine sahip


“Smallest Capture Card” ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Genki’nin oyun aksesuarlarıyla ilgili en son fırsatlarına göz atın


Prime Day fırsatları gün boyunca gelmeye devam edecek. Bu sefer güzel indirimler alan Genki ürünleriyle başlıyoruz. İlk olarak, Genki ShadowCast 10$ indirimden sonra 40$’a satılıyor. Bu küçük yakalama kartı, dizüstü bilgisayarınıza kolayca bağladığı için herhangi bir konsoldan oyun çekimi yapmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken, PC’nizden veya dizüstü bilgisayarınızdan gelen USB-C kablosunu ShadowCast’e bağlamak ve ardından ShadowCast’i oyun konsolunuza takmanız yeterli.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Sırada, Nintendo Switch/Switch Lite için GENKI Audio Lite Bluetooth 5.0 Adaptörü 7$ indirim alıyor, yani 28$’a bir tane alabilirsiniz. Bu, Switch’inize veya başka herhangi bir konsola Bluetooth bağlantısı sağlar, böylece ister medyanızı Bluetooth kulaklıklarınızdan ister hoparlörlerinizden dinlemek isteyin, oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Son olarak, GENKI Force Field Lite’ı edinin, Nintendo Switch Lite’ınız için oyun konsolunuzu güvende tutmanıza yardımcı olacak yerleşik ergonomik tutamaçlara sahip koruyucu vegan deri dış yüzeyle yapılmış bir Çift Manyetik Flic Kılıf. Ve 5,60$ indirimden sonra sadece 22,40$’a sizin olabilir. Tüm bu ürünler ve daha fazlası Amazon’un Human Things açılış sayfasında bulunabilir.