HUAWEI Watch GT Cyber ​​akıllı saat, yenilikçi, değiştirilebilir kasa tasarımıyla birlikte gelir


HUAWEI, daha üst düzey katlanabilir HUAWEI P50 Pocket ile benzer özellik ve işlevlerle gelen, piyasadaki ilk orta seviye katlanabilir akıllı telefon olan HUAWEI Pocket S’i tanıttı. HUAWEI, yeni orta seviyenin yanı sıra HUAWEI Watch GT Cyber ​​adlı yeni ve yenilikçi bir akıllı saati de tanıttı. Saat değiştirilebilir bir kasa tasarımıyla geliyor ve daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor.


HUAWEI Watch GT Cyber, ilk bakışta sıradan bir akıllı saat gibi görünse de aslında bundan çok daha fazlası. Saat, kullanıcıların dış kabuğu değiştirmesine izin vererek, tasarımın görünümünü yenilikçi bir mekanizma ile tamamen kişiselleştirme seçeneği sunar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
  HUAWEI Watch GT Siber akıllı saat

Akıllı saatin kendisine gelince (üzerinden Huawei Ve GSMArena), 466 x 466 çözünürlük ve 352 PPI (inç başına piksel) ile 1,32 inç dairesel AMOLED ekrana sahip. Saatin kendisi oldukça hafif ve oldukça kompakt, bu da onu daha büyük ve daha küçük bilekleri olanlar için mükemmel kılıyor.

HUAWEI Watch GT Cyber ​​şu anda yalnızca Çin’de mevcut ve doğal olarak saat, şirketin kendi HarmonyOS yazılımını çalıştırıyor. Saat 100’den fazla spor modelini destekler ve uyku, kalp atış hızı, SPO2 takibi ve diğer fitness ve sağlık aktivitelerini takip etmeye yardımcı olan en yeni sensörlere sahiptir. Akıllı telefonlara bağlanmak için yerleşik GPS, NFC ve Bluetooth’a sahiptir.

LI HUAWEI GT Cyber'i bir bilekte izleyin

Watch GT Cyber ​​ile ilgili diğer iyi şey, garip şarj yuvalarına bağlı olmaması ve herhangi bir Qi şarj cihazıyla çalışmasıdır. HUAWEI, Watch GT Cyber’in yoğun kullanımda dört güne kadar dayanabileceğini, orta düzey kullanıcıların ise tek bir şarjla yaklaşık 7 gün sürebileceğini iddia ediyor. Bu etkileyici ve günlük şarj gerektirmeyeceği için çoğu kullanıcının içinin rahat olmasını sağlamalı.

HUAWEI Watch GT Cyber, Siyah ve Beyaz kabuklarla gelen Sports modeli için 1.288 CNY (~180 $) tutarındadır. Fashion modeli (Mavi veya Beyaz renklerde gelir) ve Urban (Sabah Sarısı veya Obsidyen Siyahı olarak mevcuttur) size 1.488 CNY (~210$) kazandıracak. Akıllı saat, HUAWEI Çin’de ve Vmall ve JD gibi diğer perakendecilerde zaten mevcut.


Değiştirilebilir kasa tasarımı

  HUAWEI Watch GT Cyber ​​kılıfları, kayışları ve akıllı saat

HUAWEI Watch GT Cyber’i benzersiz kılan şey, akıllı saatin kendisinin kasadan ayrı olmasıdır. Bu, dairesel gövdenin seçilen ve desteklenen kasalara mükemmel şekilde sığabileceği ve yapmak istediğiniz etkinliklere göre değiştirilebilen yeni ve benzersiz bir görünüm sağlayabileceği anlamına gelir.

Örneğin, arkadaşlarınızla bir gece dışarı çıkacaksanız, daha rahat bir şey isteyebilirsiniz, ancak yürüyüş için sağlam bir tasarım veya diğer spor aktivitelerini yaparken hafif bir çanta isteyebilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur. HUAWEI şu anda biri Kentsel alanları, diğeri Spor etkinliklerini ve diğeri Modaya odaklanmayı hedefleyen üç kabuk modeli sunuyor.

Diğer üreticiler not almalı

LI HUAWEI GT Siber 2'yi İzle

Çoğu akıllı saat, kullanıcıların saat kadranını değiştirmesine izin verir, ancak Apple Watch veya Android akıllı saat çalıştıran Wear OS 3 olmadığı sürece çoğunun sınırlı seçenekleri vardır. Üreticiler yıllar içinde daha iyi hale gelse de, diğer işletim sistemlerini çalıştıran akıllı saatlerde seçeneklerin sayısı hala sınırlıdır. Kullanıcılar, cihazlarının görünümünü ve verdiği hissi özelleştirmek için genellikle yalnızca üçüncü taraf kılıfları veya üçüncü taraf saat kayışları satın alma seçeneğine sahiptir.

HUAWEI’nin özelleştirilebilirlik yaklaşımı, bugüne kadar gördüğümüz en iyilerden biri ve her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Akıllı saat, geniş bir ücretsiz saat yüzleri kitaplığına sahiptir ve kasa ve kabuk tasarımına yönelik benzersiz yaklaşım, HUAWEI’nin daha da benzersiz kabuklar üretmesine ve üçüncü taraf şirketlerin kasalarını tasarlamasına olanak tanır. Olasılıklar sonsuzdur ve dairesel akıllı saat şekli, kullanıcıların deneyimlerini daha kişiselleştirilebilir ve kendi rafları için benzersiz hale getirmelerine olanak tanır.

HUAWEI Watch GT 3 Pro titanyum

HUAWEI GT 3 Pro’yu İzle (46mm)

İlk tamamen seramik akıllı saat olan bu saat sadece güzel olmakla kalmıyor, aynı zamanda akıllı özelliklere ve onu bir hafta boyunca yedekleyecek pil ömrüne sahip.