Huawei Watch 2 180 $’dan başlıyor, Classic modeli Best Buy’ın son indirimlerinden sonra 220 $ alıyor


Huawei Watch 2 ve Watch 2 Classic’i Best Buy’dan Black Friday satın alınabilirlik seviyelerinde almak için Black Friday olması gerekmez.


Verizon’un DOA Wear24’ü veya LG’nin ilkel Watch Style’ı kadar uygun fiyatlı olmayan Huawei Watch 2, Android Wear tutkunlarının parası için muhtemelen en iyi değeri sunuyor.


Bunun nedeni, Huawei’nin ikinci nesil akıllı saatinin hem sportif hem de zarif versiyonlarının yerleşik GPS işlevi, sürekli kalp atış hızı izleme, bilekten ödemeler için NFC desteğinin yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz tüm standart aktivite izleme özellikleri ve akıllı telefon bildirimleri ile birlikte gelmesidir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Huawei Watch 2 Sport ve Classic, LTE özellikli Apple Watch Series 3’ü tamamen ve düzgün bir şekilde almak için gerçekten yalnızca bağımsız hücresel yeteneklerden (yani Çin dışında) yoksundur. Ancak ikincisi çok nadiren normalden biraz daha düşük fiyatlarla sunulurken , pek çok yakalama ve ip eklenmiş olan eski ikili, son zamanlarda öldürücü basit anlaşmalarla defalarca manşetlere çıktı.

Best Buy, Huawei Watch 2’yi bir kez daha Black Friday satın alınabilirlik seviyelerinde ve bu kez listelenmiş bir son kullanma tarihi olmadan satıyor. Bu, Sport varyantını 179,99 $’a (299,99 $’lık MSRP’den) ve Watch 2 Classic’i 369,99 $ yerine 219,99 $’a satın almak için her zaman sahip olduğunuz anlamına gelmez.

Envanter, 180 $’lık giriş seviyesi Huawei Watch 2 yapılandırmasının 15 Aralık’ta stoklara geri dönmesi planlanan Amazon’da olduğu gibi hala sınırlı olabilir. özellikler ve özellikler. Watch 2 Classic, paslanmaz çelik gövdesi ve deri kayışıyla tamamen plastik olan kardeşinden çok daha yakışıklı.