Huawei, MateBook X Pro satışını 26 Ocak’a kadar 150 $ indirimle başlatıyor


26 Ocak’a kadar, geçen yılın en iyi Windows dizüstü bilgisayarlarından birinde 150$ indirim kazanabileceksiniz. Ama yeni, ucuz, daha güçlü bir modelin geldiğini düşünün….


Huawei MateBook 13, 29 Ocak’ta heyecanlı Whiskey Lake Core i7 varyantı ile 1.299 $’lık rekabetçi bir fiyatla piyasaya sürülecek.


Beklemeyi sorgulanabilir bir fikir haline getirebilecek şeyin ne olduğunu biliyor musun? Huawei, mevcut birinci sınıf MateBook X Pro ürününü yalnızca üç günlüğüne satışa çıkardı. 14 inçlik dizüstü bilgisayarı şu adreste bulan müşteriler: Amazon, B&H, Fry’s, Microsoft Ve Newegg 26 Ocak’a kadar 150$’lık bir indirimle kilitlenebilir.

Bu, 256 GB SSD’li Core i5 sürümünü 1.049 ABD dolarına ve 512 GB depolamalı Core i7 modelini 1.349 ABD dolarına getiriyor. Birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar için acil bir anlaşmaya ihtiyaç duyan kişiler için bu olabilir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, güç tutkunlarımıza sabırlı olmalarını tavsiye ediyoruz: Core i7 makineleri arıyorlarsa, Core i7 X Pro’dan 50 $ daha ucuza 25 watt’lık termal zarfıyla MateBook 13 daha iyi bir seçim olacaktır.

cep şimdi ürün bağlantısına tıklarsanız, B&H Photo’nun bir iştiraki olarak gelir elde edebilirsiniz.