Huawei Mate 10 Pro şimdi sadece 500 $ karşılığında mevcut


Huawei Mate 10 Pro, Huawei’nin ABD pazarına girmek istediği modeli hala satın almak istemeniz durumunda sadece 500 $ karşılığında tekrar satışa sunuldu.


Huawei satışlarda büyümeye devam ediyor ve dünya çapında akıllı telefon satışlarında ilk sıralarda yer alan Apple ve Samsung için gerçek bir tehdit haline geliyor. Bunun nedeni, kabul edilebilir fiyatlara daha da iyi özelliklere sahip harika akıllı telefonlar sunmaya devam etmeleridir. Ne yazık ki Huawei, Huawei Mate 10 Pro ile denemelerine rağmen ABD pazarına giremedi. İyi haber şu ki, bu cihazın fiyatı düştü ve şimdi sadece 500 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bir Huawei hayranıysanız ve en yeni Huawei Mate 20 veya Mate 20 Pro’ya paranız yetmiyorsa, Amazon, B&H ve Newegg’de satılan bir Huawei Mate 10 Pro satın almayı seçebilirsiniz. Bu cihazın kilidi açıldı ancak yalnızca AT&T veya T-Mobile gibi GSM ağlarında çalışacak. Ayrıca Kirin 970 işlemci, 4000 mAh pil, 128 GB depolama ve 6 GB RAM içerir. Renk seçenekleri, nereden almaya karar verdiğinize bağlı olarak değişecektir, ancak en azından gece mavisi versiyonu her yerde mevcuttur.