HTC yeni bir telefon çıkarıyor ve metaverse için bir Arzusu var


Ne bilmek istiyorsun

  • HTC Desire 22 Pro, 399 £ fiyatla satılan ve 1 Temmuz’da Tayvan’a ve 1 Ağustos’ta Birleşik Krallık’a gönderilen HTC’nin yeni bir orta sınıf telefonu.
  • Telefon, Vive Flow ile tam uyumlulukla birlikte gelir ve HTC’nin kripto cüzdanı önceden yüklenmiş olarak gelir.
  • HTC ayrıca bir Vive Flow kulaklık, bir çift kulaklık ve bir kılıf içeren 763 sterlinlik bir paket sunuyor ve bu da toplamda %15 indirim sağlıyor.

HTC, 399 Sterlin’e satılan ve 1 Temmuz’da Tayvan’a ve 1 Ağustos’ta Birleşik Krallık’a gönderilen orta sınıf yeni bir telefon olan HTC Desire 22 Pro ile telefon oyununa geri döndü. Telefonun, HTC’nin en yeni hafif VR kulaklığı ve şirketin kendi Viverse metaverse’si ile tam uyumluluk dahil olmak üzere, metaverse’nin geleceği ile tamamen yetenekli olduğu ilan ediliyor.

HTC, bir Vive Flow’a ihtiyacınız olmayacağını söylüyor (yeni sekmede açılır) Telefonun yerleşik web tarayıcısı platformla %100 uyumlu olduğundan Viverse’i ziyaret etmek için. Bu tür bir metaverse tanımı, Meta’nın geçen sonbaharda açıkladığı şeye benziyor; bu, esasen fiziksel dünyanın üzerinde katmanlı bir sanal dünya yaratıyor ve en iyi akıllı telefonlardan birkaç farklı cihaz türü aracılığıyla erişilebiliyor. (yeni sekmede açılır) Oculus Quest 2 gibi VR başlıklarına (yeni sekmede açılır) veya HTC Vive Flow.