HP’nin Chromebase hepsi bir arada masaüstü bilgisayarı yalnızca 430 ABD Doları karşılığında kullanılabilir


Hemen şimdi satışta olan yeni bir HP Chromebase AIO masaüstü bilgisayarı ve diğer harika Chrome tabanlı ürünleri edinin


Size 160 $ ​​tasarruf sağlayacak yüzde 27’lik bir indirim aldıktan sonra şu anda 430 $’a satılan HP Chromebase All-in-One Masaüstü bilgisayardan başlayarak bazı ilginç Chrome OS tabanlı ürünlerde bazı büyük tasarruflar tespit ettik. Bu harika Chrome OS masaüstü bilgisayarda düzgün bir 21,5 inç dokunmatik ekran, Intel Pentium Gold G5600 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunur.


Şaşırtıcı derecede hızlı bir masaüstüne, bir Bluetooth klavye ve fare kombinasyonuna ve diğer cihazlarınızı bağlamak için fazlasıyla yeterli sayıda bağlantı noktasına sahip olacağınız için, elbette özellikler burada bitmiyor. İki adet USB SuperSpeed ​​USB Type-A 10Gbps sinyal hızı ve 2 adet SuperSpeed ​​USB Type-C 5Gbps sinyal hızı elde edersiniz; bu, ihtiyaç duymanız durumunda harici bir ekran veya harici depolama sürücülerini bağlamak için harika olacaktır. Ve zaten harici depolamadan bahsettiğimiz için, 90 $’lık tasarruf anlamına gelen yüzde 33’lük ilgi çekici bir indirim kazandıktan sonra 180 $’a sunulan WD_BLACK 2TB D30 Game Drive SSD taşınabilir harici katı hal sürücüsünü de düşünebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
HP Chromebase 21,5 inç Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayar

HP Chromebase

Chrome OS tabanlı ürünlerden bahsederken genellikle ‘Chromebook’ları düşünürüz, ancak HP Chromebase AIO masaüstü, Chrome OS hakkında sevdiğiniz her şeyi büyük bir pakette sunar. İşleri daha da ilginç hale getirmek için, 21,5 inçlik devasa bir ekrana, kablosuz klavye ve fare kombinasyonuna ve daha fazlasına sahip olursunuz. Ancak, elbette, en iyi yanı, yüzde 27’lik bir indirim elde ettikten sonra sizinkini sadece 430 $ karşılığında almaktır.

Hareket halindeyken işinizi halletmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yeni bir Chromebook satın almayı da düşünebilirsiniz ve yüzde 15 indirim aldıktan sonra şu anda 290 ABD dolarına satılan HP Chromebook 14 Dizüstü Bilgisayardan başlayarak seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. Bu model Intel Celeron işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB depolama ile birlikte gelir. HP Chromebook 11 inç Dizüstü Bilgisayar, 120 ABD Doları tasarruf anlamına gelen yüzde 46’lık devasa bir indirim aldıktan sonra şu anda 140 ABD Doları olan daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Bu seçenek 11,6 inç ekran, MediaTek – MT8183 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB depolama ile birlikte gelir.