Horizon Worlds, gizlilik odaklı yeni özelliklerle İngiltere’ye gidiyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Meta’nın Horizon Worlds’ü, 13 Haziran haftasında Birleşik Krallık’ta ilk kez sahneye çıkıyor ve bu yaz daha sonra Avrupa’da daha geniş bir lansmanla başlayacak.
  • Meta, Horizon Worlds’ün akıllı telefon ve web sürümlerini de bu yıl içinde planlıyor.
  • Yeni gizlilik özellikleri, yabancılardan gelen bozuk sesleri ve rahatsız edici kişiler için yeni bir uyarı aracını içeriyor.

Meta, 13 Haziran 2022 haftasından itibaren şirketin ilk metaverse benzeri konsept sanal dünyası olan Horizon Worlds’e erişimi resmi olarak İngiltere’nin yeşil kıyılarına ve daha geniş Birleşik Krallık’a genişletiyor. Horizon Worlds, Aralık 2021’de Kuzey Amerika’da resmi olarak piyasaya sürüldü. ve bu yazın sonlarında daha geniş bir Avrupa sunumuna sahip olması planlanıyor.

Haberler (yeni sekmede açılır) Horizon Worlds’ün genişlemesi, Quest v41 güncellemesiyle birlikte geliyor (yeni sekmede açılır)ana ekranı Horizon Home olarak yeniden adlandıran ve Quest ana ekranına bir dizi yeni sosyal özellik getiren. Akıllı telefon ve web sürümlerini de bekliyoruz (yeni sekmede açılır) Meta, meta veri deposu alanında lider olma hedefini artırırken bu yıl daha sonra.