Hoparlörde ses sorunları varsa Apple, iPhone 12 ve 12 Pro’nuzu ücretsiz olarak onaracak


Bazı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro birimleri aramalar sırasında alıcıdan ses vermeyebilir ve bazı bileşenler arızalanabilir.


Apple iPhone 12 Serisi, Eylül 2020’de duyuruldu ve Apple, bazı birimleri ücretsiz onarım için nitelendiren bir bildiri yayınladı. Bazı iPhone 12 ve 12 Pro birimleri hoparlörle ilgili sorunlar yaşıyor ve Apple, Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretilmiş cihazlar için tüm sorunları çözecek.


Bazı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro birimleri aramalar sırasında alıcıdan ses vermeyebilir ve bazı bileşenler arızalanabilir. Yaşanan olay sonucunda Apple, tarihler arasında üretilmiş tüm cihazları ücretsiz olarak onaracak. Ekranın mükemmel durumda olması gerektiğini ve kırılırsa önce değiştirilmesi gerektiğini unutmayın; bu, ücretsiz onarım programının bir parçası değildir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

“Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro cihazlarının çok küçük bir yüzdesinin, alıcı modülünde arızalanabilecek bir bileşen nedeniyle ses sorunları yaşayabileceğini belirledi.

Etkilenen cihazlar Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretilmiştir.

Arama yaptığınızda veya aldığınızda iPhone 12 veya iPhone 12 Pro’nuz alıcıdan ses çıkarmıyorsa servis için uygun olabilir.

Mevcut onarım programı, küresel olarak tüm kullanıcılar için uygundur, ancak Apple “onarımı satın alınan orijinal ülke veya bölgeyle sınırlayabilir veya sınırlayabilir” demektedir. Onarım programı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu kapsar ve mevcut program iki modelin garanti kapsamını genişletmez.

iPhone 12 veya iPhone 12 Pro cihazlarınızı tamir ettirmek istiyorsanız, seçim yapabileceğiniz üç seçeneğiniz olacak.

iPhone 12 mavi

Apple iPhone 12

iPhone 12, güçlü bir A14 Bionic yonga seti, piyasadaki en iyi kameralardan biri ve güzel bir ekranla geliyor.