Honor Magic V, bu önemli alanlarda Galaxy Z Fold 3’ü geride bırakabilir


Ne bilmek istiyorsun

  • Honor Magic V’in yeni görselleri ve teknik özellikleri sızdırıldı.
  • Sızıntı, yaklaşmakta olan katlanabilir telefonun ekran, kamera ve pil boyutu gibi önemli bölümlerde Galaxy Z Fold 3’ten daha iyi performans göstereceğini gösteriyor.
  • Ayrıca telefonun üç renk seçeneğine de bir göz atıyoruz.

Birkaç gün önce Honor, yaklaşmakta olan rakibini en iyi katlanabilir telefonlarla ve cihazın Çin’deki lansman tarihiyle ilgili bilgilerle donattı. Teaser, Samsung Galaxy Z Fold 3 tarzında içe katlanır bir ahizeyi ortaya çıkardı, ancak yeni bir sızıntı Honor Magic V’ye daha fazla ışık tutuyor.

Ishan Agarwal tarafından MySmartPrice ile paylaşılan görsellere ve teknik özellik sayfasına göre, yeni telefon katlandığında 160.4 × 141.1 × 6.7mm boyutlarında olacak. Bu, açıldığında 158,2 x 128,1 x 6,4 mm boyutlarında olan Galaxy Z Fold 3’ten daha büyük olabileceği anlamına gelir.

Honor’un ilk katlanabilir cihazının Samsung’un bahsini geride bırakabileceği birkaç alan daha var. Rapor, ana ekranının 90 Hz yenileme hızına sahip 7,9 inç OLED panel olduğunu, kapak ekranının ise 120 Hz yenileme hızına sahip 6,45 inç OLED paneli olduğunu iddia ediyor. Buna karşılık, Samsung’un içe katlanır telefonunda 7,6 inç ana ekran ve 6,2 inç kapak ekranı bulunuyor.

Onur Magic V

Kaynak: Ishan Agarwal / MySmartPrice (İmaj kredisi: Kaynak: Ishan Agarwal / MySmartPrice)

Ayrıca, 50MP ana sensör, 50MP ultra geniş kamera ve 50MP “spektrumla geliştirilmiş” atıcıdan oluşan üçlü bir arka kamera kurulumu içermesi de tavsiye edilir. Son sensörün neler yapabileceği net değil, ancak daha canlı fotoğraflar için ışığın netliğini ve görünürlüğünü artırmak üzere tasarlanan Huawei P50 Pocket’ın ultra spektrumlu kamerasından ilham almış olabilir. Ön tarafta ise büyük olasılıkla 42 MP’lik bir selfie kamerası yer alacak.