Honor Magic 4 Pro, İngiltere’deki ilk çıkışını dört kavisli ekran ve 100 W şarj ile yapıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Yeni Honor Magic 4 Pro, daha önce MWC 2022’de lanse edilmişti.
  • Honor nihayet telefonu İngiltere’den başlayarak küresel pazarlarda piyasaya sürüyor.
  • Telefonda 50MP birincil kamera, 50MP ultra geniş ve 64MP telefoto lens bulunuyor.
  • Şirket ayrıca Honor Watch GS 3 ve Honor Earbuds 3 Pro’yu piyasaya sürüyor.

Honor, MWC 2022’de en son amiral gemisi Android akıllı telefonunu tanıttıktan aylar sonra, Honor Magic 4 Pro nihayet İngiltere’den başlayarak küresel pazarlara ulaştı.

Honor Magic 4 Pro ekranı

(İmaj kredisi: Onur)

Honor, esasen Huawei’nin bıraktığı boşluğu dolduruyor ve çekici, birinci sınıf bir 5G amiral gemisi sunarak ABD’de bir tane satın alabilmemizi diliyor. Ayrıca sahneye bağlı olarak 1 Hz ile 120 Hz arasında geçiş yapabilen dinamik bir yenileme hızına sahiptir.

Honor Magic 4 Pro kameralar

(İmaj kredisi: Onur)

Arkada, 50MP geniş sensör, 50MP ultra geniş, 3,5x optik yakınlaştırmalı 64MP telefoto, derinlik sensörü ve görüntü çekerken titremeyi azaltmak için titreşim sensörü adı verilen bir şey bulacaksınız. Kamera kurulumları söz konusu olduğunda oldukça ağırdır, bu nedenle Honor Magic 4 Pro, Android Central’ın Best of MWC 2022 ödüllerinde en iyi telefon kamerası seçildi. Ve Honor, 100x yakınlaştırma ve gelişmiş hesaplamalı fotoğrafçılık da dahil olmak üzere telefonun kamera özelliklerini gerçekten öne çıkarıyor. Honor Magic 4 Pro, 60 fps’de 10 bit Log 4K video da yakalayarak videografçıların “sinematik düzeyde çekim” yapmasına ve düzenlemesine olanak tanır.