Honor, küresel pazar payını yeniden inşa etmek için Avrupa’da agresifleşmeyi planlıyor


Honor, 2013 yılında bir Huawei alt markası olarak yola çıktı ve harika bir başlangıç ​​yaptı. Huawei’nin, daha genç bir kitleye hitap edecek ve önce değer sunan telefonlar sunan bir markaya ihtiyacı vardı ve Honor bu özeti mükemmel bir şekilde yerine getirdi. Marka, kendi iç pazarında çok yol kat etti ve Hindistan, Orta Doğu, İngiltere ve hatta Kuzey Amerika da dahil olmak üzere küresel pazarlarda yer edindi.

Ancak tam yükselişe geçtiği sırada Huawei ticaret yasağı, Honor’un küresel emellerini etkili bir şekilde öldürdü. Google hizmetlerine veya en son Qualcomm silikonuna erişimi olmayan Honor, sıralamada düştü ve Çin’de yeniden yapılandırılmış Huawei telefonları satmakla sınırlı kaldı.

Neyse ki, geçen yıl Honor kendisini Huawei’den çıkardığında ve kendi varlığı haline geldiğinde bunların hepsi değişti. Shenzhen merkezli bir konsorsiyum tarafından sahip olunan Honor’un bu enkarnasyonu, değer odaklı telefonlar sunmaya geri dönmeyi ve aynı zamanda en iyi Android telefonlara karşı rekabet etmeyi hedefliyor; Magic V katlanabilir, bunun bir kanıtıdır.

Onur IFA 2022 lansmanları

(İmaj kredisi: Onur)

Marka, IFA’da orta sınıf Honor 70 ve Honor Pad 8’i tanıttı ve her iki cihaz da artık batı pazarlarında mevcut olduğundan, Honor’un önümüzdeki 12 ay için hedeflerini ve nasıl yapılacağını daha iyi anlamak için Honor Avrupa Başkanı Tony Ran ile konuştum. bölgedeki Çinli yurttaşlarıyla savaşmayı planlıyor. Ran, markanın “inovasyon yoluyla müşteriler ve ortaklar için her zaman değer yaratmakla ilgili olacağını” belirterek Honor’daki ilk değer yaklaşımını yineledi.

Honor’un bir sonraki katlanabilir ürünü Avrupa’da piyasaya sürülecek ve marka, bölgede çift amiral gemisi piyasaya sürme döngüsünü takip edecek.