Hong Kong, Kore ve Tayvan’da beta alan Windows PC’ler için Google Play Oyunlar


Ne bilmek istiyorsun

  • Google Play Oyunlar, Android ve Chromebook cihazlarda en iyi binlerce mobil oyunu içeren bir platformdur.
  • The Game Awards 2021 sırasında Google, Google Play Games’i 2022’de Windows PC’lere getirme niyetini duyurdu.
  • Çarşamba günü şirket, sürüm için ilk beta sürümünün Hong Kong, Kore ve Tayvan bölgelerine geleceğini duyurdu.
  • İlgilenen kullanıcılar, beta sürümüne katılmak ve Windows cihazlarında bir Android oyun kataloğu oynamak için şimdi kaydolabilirler.

2021’in sonuna yaklaşırken Google, Google Play Games’in 2022’de Windows PC’lere geleceğini duyurarak sektörü şok etti. Sessiz açıklama, The Game Awards 2021 sırasında geldi ve Windows cihazlarındaki kullanıcıların binlerce oyuna erişmesine ve oynamasına izin verme sözü verdi. özel bir Google Play Oyunlar uygulaması aracılığıyla mobil Android oyunları. Çarşamba günü Google, yaklaşan sürüm için ilk beta sürümünün yakında Hong Kong, Kore ve Tayvan bölgelerine geleceğini duyurdu.

Dahil edilen bölgelerdeki ilgili kullanıcılar Google Play Games on PC beta sürümüne kaydolabilir (yeni sekmede açılır) Mobile Legends: Bang Bang, Summoners War, State of Survival: The Joker Collaboration ve Three Kingdoms Tactics dahil olmak üzere çeşitli oyunları oynama şansı için. Görünüşe göre Google, gelecekte daha fazla beta ile testi ek bölgelere genişletmeyi planlıyor, ancak bu ilk test, kullanılabilirlik ve kapsam açısından nispeten sınırlı. Google, gelecekteki planlanan betalar hakkında henüz yeni bilgi paylaşmadı.

Windows Bilgisayarlarda Google Play Oyunlar Görüntüsü

Kaynak: Google (İmaj kredisi: Kaynak: Google)

Google Play Oyunlar, Windows PC’lerde eksiksiz olarak kullanıma sunulduğunda, bağımsız uygulama, oyuncuların binlerce en iyi Android oyununa göz atmasına ve doğrudan cihazlarına indirmesine olanak tanıyacak. Hizmet ayrıca cihazlar arasında sorunsuz geçiş, Google Hesabı senkronizasyonu ve buluta kaydetme, Başarılar desteği ve hatta oyun oynamak için Google Play Puanları ödüllerini içerecektir. En ilginci, portlu platform, oyuncuların yerel dokunmatik desteğine güvenmek yerine her oyunu oynamak için fare ve klavye girişini kullanmalarına izin verecek.