Hisense ULED 55 inç 4K Smart TV, Garmin akıllı saatler ve daha fazlası satışta


Bugünün en iyi Smart TV fırsatları, Hisense, Samsung, Sony ve indirimdeki diğer cihazlardan seçenekler bulabileceğiniz Amazon.com’dan geliyor.


Şu anda Amazon.com’a giderek kendinize Alexa Uyumluluğuna sahip yeni bir 55 inç Hisense ULED Sınıfı U8G Kuantum Serisi Android 4K Smart TV’yi 50 $ indirim aldıktan sonra sadece 900 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu akıllı TV, en sevdiğiniz akış hizmetlerini destekler ve özel ULED teknolojisi, en sevdiğiniz içeriğin rengini, kontrastını, parlaklığını ve hareketini artırır.


Ayrıca satışta Samsung 85 İnç Sınıfı QLED Q70A Serisini de bulacaksınız. Şu anda yüzde 15 indirim alıyor, bu da 502 $ tasarruf anlamına geliyor ve işleri daha da iyi hale getirmek için, ödeme sırasında N3QIEHRHM4RR kodunu girdiğinizde ekstra 500 $ tasarruf alacaksınız. Bu 500 ABD doları tutarındaki krediyi gelecekte Amazon.com’dan yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Son olarak, 201,99 $ indirimden sonra 1.298 $ karşılığında yeni bir Sony 48 inç BRAVIA OLED 4K Smart TV almayı da seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Diğer fırsatlar, 20 $ indirimden sonra şimdi 380 $ ‘a satılan Garmin Legacy Saga serisi Star Wars Vader’ı içeriyor ve Star Wars Rey’den ilham alan birinci sınıf akıllı saati beğenirseniz, 4609 tasarrufla 340 $’ a bir tane alabilirsiniz. Bu saatler, 1,3 inçlik bir ekrana ve akıllı saat modunda size sekiz güne kadar pil ömrü sağlayacak bir lityum polimer pile sahiptir. Ayrıca, şu anda yüzde 50 indirim aldığı için yeni bir Chefman TurboFry 3,6-Quart Hava Fritöz Fırınını yarı fiyatına alabilirsiniz. Başka bir deyişle, yeni Air Fryer’ınızı sadece 30 $’a ve 30 $ tasarrufla alabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir bir sepet ve 60 dakikalık zamanlayıcı ile çift kontrollü sıcaklık ile birlikte gelir.

Son olarak, yüzde 44 indirimden sonra 42 $ karşılığında yeni bir Govee Smart LED Başucu Lambası alabilirsiniz. Bu RGBWW kısılabilir modern lamba, yatak odanız için Alexa, Google Asistan ve yirmi farklı sahne moduyla çalışır.