Hisense U7H Serisi Quantum 4K ULED Google TV’de ve daha fazlasında 700 ABD dolarına kadar tasarruf edin


Amazon’un en son fırsatları, Hisense U7H Serisi Quantum 4K ULED Google TV’de ve daha fazlasında büyük tasarruflar elde etmenize yardımcı olacak


Son birkaç haftadır Hisense akıllı TV’lerde tonlarca harika fırsat elde ediyoruz. Yine de, en son teklifler daha da iyi, çünkü artık 85 inçlik Hisense U7H Serisi Quantum 4K ULED Google TV’de büyük tasarruflar elde edebilirsiniz, bu da 700 dolarlık bir fiyat düşüşü aldıktan sonra şimdi 1.800 dolara listeleniyor. Bu akıllı TV, 2.500 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü ve bu da mevcut TV’lerini yükseltmek isteyenler için çok çekici bir seçenek haline getirdi.


Tabii ki, satıştaki tek seçenek bu değil, çünkü U7H Serisinin daha küçük versiyonlarını 55 inçlik modelinde 400 dolarlık bir indirimden sonra 600 dolardan başlayan fiyatlarla alabilir veya 800 dolara giden ve aynı 400 dolarlık tasarrufu elde eden daha belirgin 65 inçlik versiyona gidebilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Ayrıca Hisense’in U8H QLED Serisi Quantum 4K ULED Mini-LED 65 İnç Sınıfı Google Smart TV’yi 700 dolardan başlayan satışta bulacaksınız. Bununla birlikte, şu anda 1.000 $ ‘a satılan 65 inçlik modelde daha iyi tasarruf elde edeceksiniz, bu da cüzdanınızda 400 $ ‘lık bir miktar tutmanıza yardımcı olacak. Ve daha uygun fiyatlı alternatifler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, Hisense ULED 4K Premium 65U6H Quantum Dot QLED Serisi 65 İnç Akıllı Google TV’ye gitmeyi düşünmelisiniz, bu da yüzde 25’lik bir indirimden sonra şimdi sadece 598 dolara satışa sunuluyor.

Hisense U7H serisi

Hisense U7H QLED TV

Bu şaşırtıcı akıllı TV, medya deneyiminizi geliştirmek için rengi, kontrastı ve parlaklığı artıracak olan şirketin özel ULED teknolojileriyle birlikte gelir. Ek olarak, Quantum Dot teknolojisi, TV’nizin normal bir LED TV’den daha zengin, daha parlak ve doğru renkler sunmasına yardımcı olacaktır.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Son olarak, Amazon Fire TV 65 inç Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV’de bulunan en son indirime de izin vermeliyiz, bu da şimdi daha uygun fiyatlı bir yüzde 31 indirim aldıktan sonra 550 dolara gidiyor. Eğlencenizi hareket halindeyken de almak istiyorsanız, yüzde 12 indirim ve 300 dolarlık sayfa kuponu sayesinde şu anda sadece 1.200 dolara kapılmaya hazır olan Anker NEBULA Cosmos Laser 1080P Projektör’e göz atmayı da düşünebilirsiniz.