Hiçlik telefonu (1) etrafındaki yutturmaca işe yarıyor gibi görünüyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Hiçbir şey bu yaz ilk akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanmıyor.
  • Telefonla ilgili elimizdeki bu kadar az bilgiye rağmen, okuyucularımıza Nothing telefonla (1) ilgilenip ilgilenmediklerini sorduk.
  • Oyların %46’sı kesinlikle ilgilendiğini belirtirken, %35’i ilgi olduğunu ancak daha fazlasını öğrenmek istediğini söyledi.

Hiçbir şey telefonu (1) geliyor. Carl Pei’nin yeni şirketinin akıllı telefonlara yönelmesine pek şaşırmadık, ancak Nothing’in neler çıkardığını görmek ilginç olacak. Ancak cihaz hakkındaki bilgimiz şu kadar olsa da Hiçbir şeyyaklaşan lansmanla ilgili biraz heyecan var gibi görünüyor.

Bu hafta okuyucularımıza Nothing telefonu (1) için heyecanlı olup olmadıklarını sorduk. 2100’den fazla oy arasından %46’sı cihazla kesinlikle ilgilendiklerini söyleyerek telefonla ilgili heyecanın işe yaradığını gösterdi. Ayrıca, %35’i biraz ilgi gösteriyor, ancak telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Ne kadar az şey bildiğimiz ve Nothing’in kendisini oldukça dolu bir pazara nasıl soktuğu göz önüne alındığında, temkinli bir şekilde iyimser olmak mantıklı.

Hiçbir şey telefon (1) anket yanıtları

(İmaj kredisi: Android Central)

Twitter’daki bir okuyucu, belirli nitelikleri karşılıyorsa, Nothing telefonuyla (1) ilgileneceğini söylüyor: