Hiçbir şey kulak (1) ve Kulak (çubuk): Hangisini satın almalısınız?


Hiçbir şey kulak (1) vs Kulak (çubuk): Ne aynı

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hiçbir Şey Kulak (çubuk) incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Kulak (1) ve Kulak (çubuk) arasında pek çok benzerlik ve tutarsız adlandırma kuralları bir yana, her iki kulaklığın da tasarım özetini hiçbir şey tutturamadı. İç kısımları sergileyen net bir yuva gören sap için benzer bir tasarımı paylaşıyorlar. Bu ilginç bir tasarım ve kabuk için de şeffaf bir kaplama görmek isterdim ama durum böyle değil.

Bununla birlikte, plastik kasa iyi hissettiriyor ve dayanıklı – her iki tomurcukları da birkaç aydır kullandım ve güçleniyorlar. Her kulaklığa çok fazla karakter kattığı için kılıf burada ayrıca anılmayı hak ediyor. Kulak (1), bir tarafında girinti bulunan kare bir kasaya sahiptir ve kulaklıkları iyi bir şekilde tutar. Kasanın tasarımını ve kolayca cebe sığmasını seviyorum, ancak bir sorun, kolayca çizilme eğiliminde olması.

Kulak (çubuk), daha zarif görünen silindirik bir kasaya sahiptir, ancak cepte taşınabilirlik için o kadar iyi değildir. Buradaki yumuşak döndürme hareketini ve ayrıntılara gösterilen özeni sevsem de, kulak (1) kasasının daha sessiz tasarımına düşkünüm.

Hiçbir Şey Kulak (çubuk) incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Her iki kulaklıkta da bir tür giriş koruması vardır; kulak (1) IPX4 derecesi sunarken Kulak (çubuk) IP54 derecesine sahiptir. Bu nedenle, her iki kulak içi kulaklıkta aynı düzeyde su girişi koruması bulunurken, Kulak (çubuk) da toz korumasına sahiptir.