Hey Google, bizimle dalga geçmeyi bırakıp Pixel Tablet’i serbest bırakır mısın?


Teknoloji hakkında yazmaya gelince heyecan verici ve sinir bozucu şeylerden biri, haftalık (veya günlük) temelde meydana gelen sızıntıların saldırısıdır. Ardışık düzende olan bazı potansiyel cihazlar veya özellikler hakkında bilgi edinmekten kaçınmak neredeyse imkansızdır. Ve sözde iPhone 15 özelliklerinin, iPhone 14’ün piyasaya sürülmesinden sadece bir ay sonra ortaya çıkmasıyla kanıtlandığı gibi, yalnızca bir marka veya şirketle sınırlı değil.

Pixel 6 ile Google, sadece iki ay sonra cihazları gerçekten piyasaya sürmeden önce Ağustos 2021’de yeni amiral gemisi serisini ortaya çıkararak sızıntıların önüne geçmeye çalışırken işleri biraz değiştirmeye karar verdi. Bu sürpriz oldu ama aynı zamanda son açılıştan önce hype trenini oluşturmaya başlamak için hesaplanmış bir hareketti.

Çoğu tablet artık sıkıcı

S Pen ile Samsung Galaxy Tab S8 uygulaması

(İmaj kredisi: Android Central)

Bu eğilim 2022’de Pixel 7, 7 Pro, Pixel Watch ve hatta bir Pixel Tablet’in I/O ’22’de gösterilmesiyle devam etti. Bu seferki fark şu ki, bu cihazlardan ilk üçü bu yıl gelmiş olsa da, Pixel Tablet’in 2023’te “bir ara” piyasaya sürülmesi planlanmıyor. Henüz satın alamadığınız bir cihaza gelen daha fazla özellik.