Hareket halindeyken şarj etmek için en iyi Samsung Galaxy S21 pil kılıfları!


Samsung Galaxy S21, güce aç iç organları çalıştırmak için oldukça küçük bir pile sahiptir. Bu en iyi Galaxy S21 pil kutusu seçeneklerinden birini seçin.


Samsung Galaxy S21, üst düzey bir telefonda olmasını isteyebileceğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir, üstelik bin dolardan fazla ödemek zorunda kalmazsınız. Şu anda yaklaşık 700 ABD Doları olan bu ürün, pürüzsüz bir 120Hz OLED ekran, hızlı işlemci, yetenekli kameralar ve çekici bir tasarım sunuyor. Ancak içindeki 4.000 mAh pil, özellikle güç tüketen bir çip ve 120 Hz’lik bir ekran söz konusu olduğunda gerçekten yeterli değil. Söylemeye gerek yok, bir mobil şarj çözümüne ihtiyacınız olacak ve en iyi çözüm bir şarj kutusu olacaktır. Prizlerin ve kabloların canı cehenneme! Sizi zahmetten kurtarmak için piyasadaki en iyi Galaxy S21 pil kutusu seçeneklerini bir araya topladık:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • newdery galaxy s21 şarj kutusu

  Newdery Galaxy S21 Şarj Kutusu

  Newdery’nin bu Galaxy S21 şarj kutusu, Samsung telefonun pilini en az bir kez tam olarak şarj edecek kadar büyük olan 4.800 mAh pil ile donatılmıştır. Kablosuz şarj pedine yerleştirildiğinde, hem kılıf hem de telefon aynı anda şarj olur.

 • beseller samsung galaxy s21 şarj kutusu

  Beseller Galaxy S21 Şarj Kutusu

  Daha önce bahsedilen Newdery kasası gibi, Beseller’den gelen bu kasa da, telefonu bir döngü boyunca tam olarak şarj etmeye yetecek 4.800 mAh pil ile donatıldı. Ayrıca, ek koruma çizgisi için yükseltilmiş dudaklara ve köşelerde yumuşak kauçuk dolguya sahiptir.

 • fraternize galaxy s21 şarj kutusu

  Fraternize Galaxy S21 Şarj Kutusu

  Samsung Galaxy S21 için bu pil kutusu, içinde 4.800 mAh meyve sıkacağı, arkasında pil durumunu gösteren dört LED ışığı ve tek dokunuşla şarj etme düğmesi içerir. Ayrıca, paketin tamamı ayrıca düşünceli bir hediye olarak bir ekran ve kamera merceği koruyucusu içerir.

Bu, en iyi Galaxy S21 pil kutusu önerileri listemizi sonlandırıyor. Galaxy S21’iniz için daha fazla şarj seçeneği keşfetmek istiyorsanız, size yardımcı olmak için farklı segmentlerden üç ürün daha seçtik. Bir göz atın:

 • samsung hızlı şarj powerbank

  Samsung 2’si 1 Arada Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Cihazı

  Samsung’un bu 10.000mAh güç bankası, vanilya Galaxy S21’i iki kattan fazla ve bir USB kablosuyla 15W’lık iyi bir çıkışla şarj etmek için yeterlidir. Bununla birlikte, telefonunuzu, akıllı saatinizi ve kulaklıklarınızı da 7,5 W’ta şarj edebilen bir kablosuz şarj pedi ile donatılmıştır.

 • samsung kablosuz şarj pedi ikilisi

  Samsung Hızlı Şarj Pedi Duo (2021)

  Masanızda duran bir şarj aksesuarı arıyorsanız, Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Hızlı Şarj Pedi DUO (2021) en iyi seçeneklerden biridir. Telefonunuzun yanı sıra akıllı saat ve kulaklık gibi bir aksesuarı aynı anda 7,5 W’lık bir tepe çıkışta şarj edebilirsiniz.

 • Anker nano hızlı şarj cihazı

  Anker Nano PIQ 3.0 Kompakt Hızlı Şarj Cihazı

  Sırt çantanızda devasa güç tuğlaları taşımaktan bıktınız mı? Minik Anker Nano PIQ 3.0 Kompakt Hızlı Şarj Cihazı, sizin için hemen hemen mükemmel bir çözüm. Bu cihaz, Samsung amiral geminizi ve iPhone’ları 20 W’lık bir en yüksek watt değerinde şarj edebilir ve teknoloji uzmanları tarafından şiddetle tavsiye edilir.

Yukarıda belirtilen tüm aksesuarlar arasından favorimi seçecek olsaydım, bana her zaman kablo taşıma özgürlüğü verdiği için Samsung güç bankası ve kablosuz hızlı şarj cihazını seçerdim. Daha fazla Galaxy S21 aksesuarı arayışındaysanız, en iyi Galaxy S21 kılıfları listemize ve ayrıca Samsung cihazı için en iyi cüzdan kılıfları ve sağlam kılıflar için ayrı listelere göz atın.

Amazon’da Samsung Galaxy S21’i görüntüleyin