Hangi Yankı hoparlörlerinde yerleşik eero var?


Hangi Yankı hoparlörlerinde yerleşik eero var?

Amazon’un en son 5. nesil Echo Dot ve Clock özellikli Echo Dot’ta eero yerleşiktir. 4. nesil Echo ayrıca, işlevselliği eklemek için havadan güncellemeler alan 4. nesil Echo Dots ile yerleşik eero’ya sahiptir.

Eero ağınızı Amazon Echo ile genişletin

Amazon’un sahibi eero, bu nedenle şirketin ürün gruplarını daha yakın bir şekilde birlikte çalışması için çalışması çok doğal. Amazon, eero ağ yetenekleri eklemek için 4. nesil Echo Dot ürünlerine kablosuz güncellemeler sağlıyor. Amazon’a göre güncelleme, Eylül 2022’nin sonlarında duyurulmasının ardından “önümüzdeki aylarda” kullanıma sunulacak. 4. nesil Echo ve 5. nesil Echo Dots, 20 Ekim 2022 itibarıyla eero için hazır.

Halihazırda uyumlu bir Echo cihazınız ve eero mesh’iniz varsa, eero uygulamasını kullanarak Echo’ları mesh’inize ekleyebilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir şey, Echo’ların gerçekten bu iş için tasarlanmadığı ve sonuç olarak o kadar hızlı olmadığıdır. Eero yerleşik destekli yankılar, 10 bağlı cihazla 100 Mbps’ye kadar hızlanır. Çok hızlı olmasa da, gezinme ve biraz ışık akışı için hala oldukça yüksek bir hıza sahiptir. Bir hız testinin dışında, tam bir eero yönlendirici ile karşılaştırıldığında farkı asla fark etmeyebilirsiniz.