Hangi renk Galaxy S22 Serisi cihazı satın almalısınız?


Samsung Galaxy S22 Serisi, paylaştıkları benzerliklerden bağımsız olarak her biri farklı yaklaşımlara sahip üç cihazdan oluşuyor. En küçük ve en ucuz olan Galaxy S22, kompakt bir Android akıllı telefona ihtiyaç duyanlar için mükemmeldir. Daha büyük, bin dolarlık Galaxy S22 Plus, iPhone 13 Pro için mükemmel bir engel görevi görüyor ve en kaliteli Galaxy S22 Ultra, Samsung’tan en iyisini istiyorsanız başvuracağınız akıllı telefon.


Ancak, almak istediğiniz modele karar verdikten sonra, geldikleri renk çeşitliliğine de bakacaksınız ve bu seçimi yapmak bambaşka bir sohbet. Bu nedenle, mevcut her rengin üzerinden geçen ve doğru rengi satın almanıza yardımcı olacak kısa bir açıklama sunan bir liste burada!

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Galaxy S22 ve Galaxy 22 Plus Renkleri

Hayalet Siyah

Hayalet Siyah Renkte Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus

Kaynak: Pocketnow

Geçen yılki Samsung Galaxy S21 Ultra, Galaxy S serisi cihazlara Phantom Black renk grubunu tanıttı. Seçenek, beraberinde gizli bir yaklaşım getiriyor ve aynı zamanda havalı olarak da tanımlanabilecek sessiz bir görünümü tercih eden biriyseniz seçeceğiniz seçenek.

Hayalet Beyaz

Hayalet Beyaz Renkte Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus

Kaynak: Pocketnow

Daha önce listelenen Phantom Black’in zıttı, bir kez daha ortaya çıkan Phantom White’dır. Sadelik havası yayan açık renkli cihazları tercih ediyorsanız, bu renkle uyumlu olacaktır; Ayrıca, yansıtıcı arka panellerde görülen herhangi bir gökkuşağı izi olmaksızın mat beyaz bir arka yüze sahip olduğu için bakmak şatafatlı değildir.

Yeşil

Yeşil Renkte Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus

Kaynak: Pocketnow

Yeşil renk grubu, Galaxy S22 serisinin yepyeni bir üyesi ve koyu bir renk alternatifi arıyorsanız seçebileceğiniz bir seçenek. Fantom Siyahı veya Siyahın diğer tonları, genellikle sessiz bir görünüm isteyenler için varsayılan seçim olmuştur, ancak bu seçenek, bu nesil cihazlar için tam oradadır. Bize göre görünümü oldukça iyi bir şekilde bir araya getiren kontrast oluşturan parlak bir metal raya sahiptir.

pembe altın

Pembe Altın Renginde Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus

Kaynak: Pocketnow

Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus için mevcut olan standart renklerin sonuncusu, pek çok mücevherle iyi uyum sağlayacak oldukça şık bir görünüm sunan Pembe Altın renk grubudur. Arka camda pembe bir ton bulunurken, metal çerçeve zıt bir altın rengindedir.

Galaxy S22 Ultra Renkler

Hayalet Siyah

Hayalet Siyah Renkte Samsung Galaxy S22 Ultra

Kaynak: Pocketnow

Hayalet Siyah Galaxy S22 Ultra, selefi Galaxy S21 Ultra’nın izinden gidiyor. Bu makalenin başında daha önce de belirttiğimiz gibi, renk grubu çok gizli bir görünüm sunuyor ve yanılmış olamayacağınız bir seçim! Parlak renkli aksesuarlar kullanmak isterseniz, Hayalet Siyah arkalık ile iyi bir şekilde jelleşirler ve kaplama, parmak izlerini uzak tutmaya bile yardımcı olur. Bu renk grubuna sahip S Pen’in gövdesi siyahtır ve düğme için üst kısımda parlak bir kaplama vardır.

bordo

Samsung Galaxy S22 Ultra Fantom Siyah

Bordo Renkli Samsung Galaxy S22 Ultra
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

Burgundy Galaxy S22 Ultra, şehirdeki yeni popüler renk grubudur. Bu derin gölgenin bazı müşterileri Phantom Black renk grubundan çalacağını düşünüyoruz. Samsung’un burada gönderdiği S Pen’in siyah bir gövdesi vardır ve üstteki tıklanabilir düğme, S22 Ultra’nın parlak metal raylarının gölgesini alır.

Samsung Galaxy S22 Ultra Bordo

Hayalet Beyaz

Hayalet Beyaz Renkte Samsung Galaxy S22 Ultra

Kaynak: Pocketnow

Fantom Beyazı Galaxy S22 Ultra, elinizde ne kadar tutarsanız tutun zarif görünmeye devam edecek bir cihaz arıyorsanız göz önünde bulundurulması gereken temel seçenektir. Bu sırtlardaki mat yüzey, parmak izlerinin birikmesini önlemeye yardımcı olurken, yağ birikintileri hala bir şeydir ve beyaz renk onları uzak tutar. Bu modele sahip S Pen’de ayrıca siyah bir şaft ve üstte gümüş renkli bir düğme bulunur.

Samsung Galaxy S22 Ultra Hayalet Beyaz

Yeşil

Yeşil Renkte Samsung Galaxy S22 Ultra
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

Yeşil Samsung Galaxy S22 Ultra, bu yıl Galaxy serisine yeni bir soluk katıyor ve toplamda her biri gerçekten harika olan dört standart renge sahip. Bu gölge ile Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus’ta sunulan arasındaki farklar neredeyse hiç yok. Bu renge sahip S Pen’in üst kısmında parlak yeşil bir gölge bulunur ve gövde siyah renkte gizlenir.

Samsung Galaxy S22 Ultra Yeşil

 • Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Grafit

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Graphite Galaxy S22 Ultra, kontrast oluşturan mat siyah metal bir çerçeveye ve düz gri bir arka plana sahiptir. Bu modeldeki S Pen’de gri bir şaft ve üstte siyah bir düğme bulunur.

 • Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Gök Mavisi

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Sky Blue Galaxy S22 Ultra, S Pen’in şaftıyla da paylaşılan açık mavi bir desteğe sahiptir. Çerçeve, Graphite varyantına benzer mat siyah bir tasarıma sahiptir.

 • Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Kırmızı

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Kalabalığın içinde göze çarpan bir seçenek istiyorsanız, Red Galaxy S22 Ultra seçeceğiniz renktir. Bununla birlikte, buradaki gölge kırmızıdan daha turuncu hissettiriyor. Bununla birlikte, rengi S Pen’in gövdesinde ve mat siyah gölgeyi metal çerçeve üzerinde de bulacaksınız.