Hangi renk Amazon Fire Tablet almalıyım?


Amazon artık yetişkinler ve çocuklar olmak üzere iki farklı kitle için çeşitli fiyat noktalarında iki paralel Fire tablet serisine sahip. Her seri, farklı ekran çözünürlükleri ve depolama seçenekleriyle 7 inç, 8 inç ve 10 inçlik versiyonlarla gelir. Çoğu elektronik aygıtın ve hatta en iyi Android tabletlerin aksine, bu Fire aygıtları ayrıca çeşitli eğlenceli renklerde sunulur. Bu, hangi renk Fire Tablet almam gerektiğini merak etmenize neden olabilir? Size her bir Fire Tablet modelinden en beğendiklerimizi söyleyeceğiz ve bakalım siz de aynı fikirde misiniz?

En iyi Amazon Fire tablet renk grupları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Amazon Fire tabletlerin favori tonlarımız

Daha önce söyledim ve tekrar söyleyeceğim – her şey mavi! Tabii ki, tüm blues eşit yaratılmamıştır. Bazıları çok parlak, diğerleri çok karanlık ve yine de diğerleri çok yeşil. Amazon’un Twilight Blue olarak adlandırdığı Fire HD 8 (2020) gölgesi tam yerinde. Biraz görsel dramaya sahip olacak kadar karanlık ama bu etkiyi kaybedecek kadar da karanlık değil. Bana Hırvatistan’ın açıklarındaki Adriyatik Denizi’nin sularını veya lüks bir tatil köyü havuzunun dibini hatırlatıyor; sadece bu sahnelerin zihinsel görüntüsü zaten rahatlatıcı.