Hangi işitme cihazı cihazları Amazon Fire TV Cube ile çalışır?


En iyi cevap: Amazon Fire TV Cube (2. nesil), şirketin Thrive Hearing Control uygulaması aracılığıyla ASHA sertifikalı Starkey işitme cihazlarıyla uyumludur.

Sertifikasyonla ilgili

Televizyon izlemek, çoğu kişinin çok sık hafife aldığı ortak bir deneyimdir. Bunu duymak ya da izlerken altyazıları okumak zorlayıcı değil, idealden daha az. Çünkü işitme engelliler için dizi ya da film izlemek kadar rutin bir şey biraz daha fazla efor gerektiriyor. Amazon, izleme ve işitme akışını işitme cihazı olanlar için biraz daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyor.

Amazon kısa süre önce en iyi akış cihazlarından biri olan Fire TV Cube’un (2. Nesil), İşitme Cihazları için Ses Akışı (ASHA) özelliğini kazandığını duyurdu. Fire TV Cube artık sesi Bluetooth aracılığıyla doğrudan uyumlu işitme cihazlarına aktarabilir. Şu anda yalnızca bir marka, Amazon’un akış cihazı olan Starkey ile bağlantı kurma seçeneği sunuyor.

Amazon Fire TV Cube ve Starkey İşitme Cihazı

(İmaj kredisi: Amzon)

Starkey çok çeşitli işitme cihazları üretir, ancak hepsi ASHA özelliğini destekleyemez. Sesi Amazon Fire TV Cube’dan Starkey’in işitme cihazlarına senkronize etme sürecinin bir kısmı da Thrive Hearing Control uygulamasını kullanmaktır. Uygulamada çalışacak uyumlu işitme cihazlarını ayarladıktan sonra, bunları akış cihazına bağlayabileceksiniz. Bugün itibariyle Fire TV Cube ile çalışacak Starkey cihazları burada.

  • Evlolv AI
  • Livio Edge AI
  • canlı yapay zeka
  • Livio